DIZAINS
 • VIRSBŪVES DIZAINS Palielināt
  VIRSBŪVES DIZAINS

  Pirmā lieta, ar ko jūsu uzmanību piesaistīs jaunās Kia ProCeed drosmīgais dizains, ir novatoriskais virsbūves veids – Shooting Brake –, kas apvieno kupejas aizrautību un eleganci ar sportiska universāļa praktisko izsmalcinātību. Aplūkojiet to tuvāk un izbaudiet izteikta slīpuma jumta līniju ar aerodinamiskām kontūrām visā spēcīgās virsbūves garumā. Virsbūve izstrādāta, lai piešķirtu ProCeed tās sportisko raksturu un izcilo pievilcību, ko vēl vairāk papildina izteiksmīgie 18 collu vieglmetāla diski.

 • SALONA DIZAINS Palielināt
  SALONA DIZAINS

  Tā kā Kia ir vienlīdz izsmalcināta un intuitīva, CEED viss ir vērsts uz vadītāju: vienlaidu horizontālais instrumentu paneļa izkārtojums rada gaišu un plašu noskaņu. Šai telpiskuma sajūtai atbilst pieskārienam glāsmainās virsmas, izceļot salona augsto kvalitāti. Izcils stils darbojas roku rokā ar inovatīvu tehnoloģiju: tas ietver vienlaidu 8" skārienekrānu ar navigācijas sistēmu un automātisko klimata kontroli.

Iepriekš Tālāk

B (1,5 T-GDI, 1,6 T-GDI)

 15 000 KМ/ 12 MĒNEŠI

 

 •  PARTNERIS, UZ KURU VARAT PAĻAUTIES

  Ikviens Kia ProCeed īpašnieks bauda mūsu unikālās 7 gadu jaunas automašīnas garantijas priekšrocības. Tas norāda uz to, cik ļoti paļaujamies uz savām automašīnām un savu tehnoloģiju! Turklāt šo garantiju var nodot tālāk jaunajam īpašniekam, ja automašīnu pārdodat. Maks. 150 000 km nobraukuma automašīnas garantija. Garantija ir spēkā visās ES dalībvalstīs (arī Norvēģijā, Šveicē, Islandē un Gibraltārā). Uz atkāpēm atbilstoši spēkā esošiem garantijas nosacījumiem, piem., attiecībā uz krāsojumu un aprīkojumu, attiecas vietēji noteikumi un nosacījumi.

Modelis Pārnesumu kārba Vidējais degvielas patēriņš CO₂ izmeši Cena
1,5 T-GDI GT-Line 7DCTAutomātiskā - 5,750-6,10130,5-138,124 990
1,6 T-GDI GT 7DCTAutomātiskā - 6,815427 990
1,6 T-GDI GT TX 7DCTAutomātiskā - 6,815429 990