KIA SORENTO PHEV
DIZAINS
 • ATLĒTISKS IZSKATS Palielināt
  ATLĒTISKS IZSKATS

  Muskuļainās, bet tajā pašā laikā plūdenās virsbūves līnijas, no jumta līdz aizmugurējiem lukturiem, piešķir pārsteidzoši mūsdienīgu profilu. Pagarinātā riteņu bāze, slaidāks D- statnes dizains, jaunās kontūras ir ar drosmīgu, atlētisku izskatu, kas papildināts ar matētām melnām riteņu arkām, sānu slieksni ar satīna hroma uzlikām un virsbūves krāsas rokturi ar satīna hroma elementiem. Visbeidzot 20 collu vieglmetāla diski piešķir jaunajam Sorento vēl atlētiskāku stāju.

 • PADAROT KATRU BRAUCIENU PATĪKAMU Palielināt
  PADAROT KATRU BRAUCIENU PATĪKAMU

  Izbaudiet arī citas tehnoloģijas, kas ir paredzētas braukšanas atvieglošanai un braukšanas procesa izbaudīšanai. Piemēram, apsildāmi un ventilējami sēdekļi, kas nodrošina komfortu visos laika apstākļos. Head-Up displejs (HUD), kas projicē ar braukšanu saistīto informāciju uz priekšējā vējstikla. 360 ° Around View Monitor jeb apkārtējā skata monitors sniegs visaptverošu informāciju no putna lidojuma, kas īpaši būs noderīga noparkojot automobili stāvvietā. Visbeidzot, lai radītu vajadzīgo atmosfēru salonā, izvēlēties kādu no piemērotākiem salona apgaismojuma krāsu toņiem.

 • GREZNA TELPA, STILS UN KOMFORTS Palielināt
  GREZNA TELPA, STILS UN KOMFORTS

  Augstas raudzes interjers ir veidots tā, lai ikviens Sorento pasažieris izbaudītu katru pavadīto braukšanas mirkli : sākot ar ambient apgaismojuma īpašo noskaņu un beidzot ar tādām modernām ekstrām, kā melnie Nappa ādas krēsli, satīna efekta svītrotu rotājumu ar 3D iespiedumu un daļēju hroma dekoru, vai arī spīdīgiem melniem akcentiem pa visu interjeru. Izbaudot Sorento salona plašumu un ergonomiku Jūs sajutīsiet daudzo ekstru tūlītējo pievilcību.

 • IEKRAUŠANA UN IZKRAUŠANA BEZ PIEPŪLES Palielināt
  IEKRAUŠANA UN IZKRAUŠANA BEZ PIEPŪLES

  Rokas aizņemtas ar iepirkuma saiņiem? Satraukumam nav pamata. Ar Smart Power Tailgate sistēmas palīdzību par to vairs nav jāuztraucas. Glabājiet viedo atslēgu kabatā vai somā, un bagāžas nodalījuma vāks automātiski atvērsies brīdī, kad atradīsieties netālu no Sorento aizmugures. Bez tam, lai ērti nolocītu 2. rindas sēdekļu atzveltnes no aizmugures, Jūs Sorento salonā atradīsiet divas viena pieskāriena tālvadības pogas: vienu pa kreisi un otru pa labi, lai padarītu to ātri un vienkārši.

 • SPĒCĪGS NO VISĀM PUSĒM Palielināt
  SPĒCĪGS NO VISĀM PUSĒM

  No priekšpuses jaunā Sorento eksterjera dizains zibenīgi piesaistīs uzmanību. Ar satriecoši strukturētu priekšējo režģi, kas akcentēts ar hroma un spīdīgi melnu apmali. Virsbūves krāsas sportisko buferi ar spārna formas gaisa ieplūdes režģi un stilīgu sudraba priekšējo aizsargplāksni. Sorento rīcībā ir modernas gaismas tehnoloģijas, proti, duālie LED projekcijas lukturi, LED dienas gaitas lukturi un LED miglas lukturi, kas ne tikai palielina redzamību uz ceļa, bet arī rada spēcīgu vizuālo efektu.

 • IESPAIDIGS, MODERNS IZSKATS Palielināt
  IESPAIDIGS, MODERNS IZSKATS

  Arī no aizmugures jaunais Sorento izcelsies ar pārsteidzošām dizaina iezīmēm. Sorento ir auto, kas nebaidās atstāt spēcīgu un atmiņā paliekošu iespaidu. Vertikālie LED aizmugurējie lukturi, aizsargplāksne ar sportisku, acij tīkamu rotājumu aizmugurē, gluds jumta spoileris ar spīdīgu apdari un integrētu aizmugurējo stikla tīrītāju ir tikai dažas no detaļām, kas raksturo jaunā Sorento talantus.

 • VAIRĀK VIETAS PRIEKŠ TĀ, KAM NEPIECIEŠAMS Palielināt
  VAIRĀK VIETAS PRIEKŠ TĀ, KAM NEPIECIEŠAMS

  Plaša telpa un daudzpusīgas salona transformēšanas iespējas spēs pielāgoties pat prasīgāko klientu vēlmēm. Jauno Sorento var ātri pārveidot no 5 vietīga uz 7 vietīgu auto, kā arī vajadzības gadījumā salonu viegli pārveidot, lai radītu iespaidīgu bagāžas nodalījumu - līdz pat 813 litriem. Bīdāmie aizmugurējie sēdekļi sadalās un salocās 40:60 konfigurācijā, ļaujot ērti uzņemt gan pasažierus, gan kravu.

Iepriekš Tālāk

TEHNOLOĢIJAS UN DROŠĪBA
 • PRIEKŠĒJĀS SADURSMES NOVĒRŠANAS PALĪGSISTĒMA (FCA) Palielināt
  PRIEKŠĒJĀS SADURSMES NOVĒRŠANAS PALĪGSISTĒMA (FCA)

  Advancēta transportlīdzekļu, velosipēdistu un gājēju atpazīšana. FCA sistēma, novērtējot gan transportlīdzekļa kameras, gan radaru datus, analizē informāciju par citām automašīnām, gājējiem vai velosipēdistiem, kas šķērso ceļu, lai izvairītos no iespējamās sadursmes. Tā arī palīdz izvairīties no sadursmes ar transportlīdzekļiem, veicot kreisā pagrieziena manevru. Ja sistēma konstatē iespējamas sadursmes draudus, uz vadības paneļa parādās brīdinošs signāls un tiek aktivizēta avārijas bremzēšana.

 • VAIRĀKU SADURSMJU BREMŽU PALĪGSISTĒMA (MCBA) Palielināt
  VAIRĀKU SADURSMJU BREMŽU PALĪGSISTĒMA (MCBA)

  Automātiska bremzēšana sadursmes gadījumā. Gadījumā, ja sadursmes brīdī ir nostrādājis gaisa drošības spilvens šī informācija nekavējoties tiek nosūtīta uz elektroniskās satbilitātes kontroles sistēmu, lai apstādinātu automobili. MCBA izmanto bremzes, lai mazinātu sadursmes sekas vai mazinātu tās ietekmi.

 • BRAUCIET GUDRI Palielināt
  BRAUCIET GUDRI

  Jaunais Kia Sorento ir aprīkots ar uzlaboto vadītāja atbalsta sistēmu DRIVE WiSE Advanced Driver Assistance Systems7. Tā paredz un pielāgojas mainīgiem ceļa apstākļiem. Zibenīgi reaģē uz tiem, kā arī palīdz paredz iespējamos draudus. Sistēma vienmēr sniegs Jums vajadzīgo informāciju. Tas nozīmē papildu drošību ceļā un vairāk komforta sajūtas izbaudot braucienu.

 • AKLĀS ZONAS MONITORS (BVM) Palielināt
  AKLĀS ZONAS MONITORS (BVM)

  Parāda transportlīdzekļus, kas nav redzami no vadītāja skata punkta mainot joslas. Radīts, lai uzlabotu redzamību aklajās zonās, BVM izmanto sānu kameras, kas savienotas ar automašīnas pagrieziena signāliem - ieslēdzoties pagrieziena signālam parādās skats ar neredzamo zonu. Rādot kreiso pagriezienu, parādīsies skats no kreisās sānu kameras, rādot labo - labās sānu kameras.

 • INTELIĢENTA ĀTRUMA IEROBEŽOŠANAS PALĪDZĪBA (ISLA) Palielināt
  INTELIĢENTA ĀTRUMA IEROBEŽOŠANAS PALĪDZĪBA (ISLA)

  Pielāgojiet savu braukšanas ātrumu atbilstoši atļautajam. Izvēloties izmantot ISLA sistēmu, tā izmanto kameru, lai nolasītu ātruma ierobežojuma ceļa zīmes un parādītu tās blakus spidometram un navigācijas ekrānā. Pēc savas izvēles variet iestatīt ātrumu.

 • CEĻA LĪNIJAS SEKOŠANAS SISTĒMA(LFA) Palielināt
  CEĻA LĪNIJAS SEKOŠANAS SISTĒMA(LFA)

  Radīta, lai padarītu braukšanu sastrēgumos drošāku un vieglāku. Sadarbojoties ar viedo kruīza kontroli, LFA sistēma kontrolē paātrinājumu, bremzēšanu un stūrēšanu atkarībā no priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem, kas padara braukšanu sastrēgumos vieglāku un drošāku. Sistēma izmanto kameru un radara sensorus, lai uzturētu drošu distanci ar priekšā braucošo transportlīdzekli, kā arī monitorē horizontālo ceļa marķējumu, noturot auto joslas vidū. LFA darbojas no 0 līdz 180 km/h.

 • TĀLO GAISMU PALĪGSISTĒMA (HBA) Palielināt
  TĀLO GAISMU PALĪGSISTĒMA (HBA)

  Tālo gaismu palīgsistēma automātiski pielāgo Jūsu priekšējo gaismu diapazonu atbilstoši citiem automobiļiem un ceļa apstākļiem, nodrošinot Jums vislabāko iespējamo redzamību, lai braukšana naktī būtu drošāka.

 • GUDRĀ KRUĪZA KONTROLE (SCC) AR STOP & GO SISTĒMU Palielināt
  GUDRĀ KRUĪZA KONTROLE (SCC) AR STOP & GO SISTĒMU

  Viegla braukšana, saglabājot drošu distanci no priekšā braucošo transportlīdzekli. Lai nodrošinātu drošu attālumu starp diviem transportlīdzekļiem, SCC uztur pilota noteikto ātrumu un aprēķina priekšā braucošā transportlīdzekļa relatīvo stāvokli un ātrumu, izmantojot priekšējo kameru un priekšējo radaru. Sistēma kontrolē paātrinājumu un palēninājumu, lai pārliecinātos, lai Jūsu Sorento apstātos, kad apstājas priekšā braucošais transportlīdzeklis. Kad priekšā braucošais transportlīdzeklis atkal uzsāk kustību uz priekšu, automātiski kustību uz priekšu atsāks arī Jūsu Sorento.

Iepriekš Tālāk

 • BEZVADU VIEDTĀLRUŅA LĀDĒTĀJS Palielināt
  BEZVADU VIEDTĀLRUŅA LĀDĒTĀJS

  Izbaudiet ērtu, bezvadu uzlādi -braucot vienkārši novietojot savu viedtālruni uz uzlādes spilventiņa viduskonsoles priekšpusē. Savukārt priekš tiem pasažieriem, kuriem ir uzlādes vadi salonā ir iebūvēti USB lādēšanas porti. Tos pasažieri var izmantot, lai uzlādētu savas viedierīces .

 • MULTI BLUETOOTH Palielināt
  MULTI BLUETOOTH

  Kia Sorento ir Bluetooth risinājums, kas atbalsta vairākus vienlaicīgus Bluetooth savienojumus ar dažādām ierīcēm, kurām ir iespējots Bluetooth. Pasažieris varēs straumēt mūziku no savas ierīces, savukārt pilots ļoti novērtēs iespēju izmantot telefona brīvroku sistēmu.

 • BOSE PREMIUM AUDIO SISTĒMA Palielināt
  BOSE PREMIUM AUDIO SISTĒMA

  Pilnībā aprīkota sensacionālai skaņai. Izbaudiet labākās izklaides iespējas automašīnā ar 12 skaļruņiem, ārēju pastiprinātāju un vismodernākajām tehnoloģijām. Pārveidojiet jebkuru stereo vai daudzkanālu audio avotu pārsteidzošā telpiskās skaņas piedzīvojumā.

 • DUĀLS DISPLEJS Palielināt
  DUĀLS DISPLEJS

  Visa informācija, kas nepieciešama skatiena attālumā. Viegli lasāma un manipulējam navigācija bezrāmja 10,25 collu augstas izšķirtspējas LCD skārienekrānā piedāvā maršrutus, īsākā ceļa iespējas un citu būtisku informāciju. Tā ir savienota arī ar atpakaļskata kameru un parāda dinamiskās vadlīnijas, kā arī ir savienojama ar Android AutoTM un Apple CarPlayTM ierīcēm un lietotnēm. Bez tam arī 12,3 collu digitālais TFT instrumentu panelis nodrošinās virkni svarīgas informācijas par transportlīdzekli un braucieniem.

Iepriekš Tālāk

HEV
 15 000 KМ/ 12 MĒNEŠI
PHEV
 15 000 KМ/ 12 MĒNEŠI

 

 •  KIA 7 GADU GARANTIJAS SOLĪJUMS 

  Katrs Kia Sorento PHEV īpašnieks saņem mūsu vienreizējo garantiju, kas jaunam auto tiek dota uz 7 gadiem vai līdz 150 000 km nobraukumam (līdz 3 gadiem bez nobraukuma ierobežojuma; no 4 gadiem līdz 150 000 km). Garantiju var nodot tālāk nākamajiem automobiļa īpašniekiem, un tā garantē lielisku tālākpārdošanas vērtību.

Dzinējs KOMPLEKTĀCIJA Pārnesumu kārba Vidējais degvielas patēriņš CO₂ izmeši Cena Atlaižu cenas
1,6 T-GDI PHEV 6ATTX PHEVAutomātiskā1,58338,3764 99059 990
Dimension image
Dimension image

* Noteiktās situācijas benzīna dzinējs ieslēdzas automātiski pat tad, ja transportlīdzeklis ir elektriskajā režīmā. Piemēram, ja hibrīda akumulators izlādējies līdz noteiktam līmenim; ja nepieciešams straujš paātrinājums; ja nepieciešams uzsildīt salonu.

* Kia augstsprieguma litija jonu akumulatoru bloki elektriskajiem automobiļiem (EV), hibrīda elektriskajiem automobiļiem (HEV) un uzlādējamā hibrīda elektriskajiem automobiļiem (PHEV) ir paredzēti ilgstošai kalpošanai. Uz šīm baterijām attiecas KIA 7 gadu vai 150 000 km garantija no sākotnējās reģistrācijas dienas atkarībā no tā, kurš nosacījums iestājas ātrāk. Kia garantija zema sprieguma akumulatoriem (48V un 12V) vieglā hibrīda elektriskajiem automobiļiem (MHEV) ir 2 gadi no sākotnējās reģistrācijas dienas neatkarīgi no nobraukuma. Tikai EV un PHEV Kia garantē 70% baterijas ietilpību. Garantija neattiecas uz akumulatora ietilpības samazināšanos HEV un MHEV. Lai ierobežotu iespējamo ietilpības samazināšanos, skatiet lietotāja rokasgrāmatu.