Atjauniniet savu Kia navigācijas sistēmu

Mēs nepārtraukti uzlabojam mūsu iebūvēto navigācijas sistēmu, lai nodrošinātu jums vislabāko iespējamo pieredzi. Neatkarīgi no jūsu transportlīdzekļa vecuma jūs pats varat veikt navigācijas sistēmas atjaunināšanu bez maksas.

Jaunākā navigācijas programmatūras atjauninājuma instalēšana sniedz daudz priekšrocību:

 
    

Visas Eiropas un Apvienotās Karalistes kartes ir atjauninātas.

       
Jūsu sistēma ir optimizēta un nodrošina mūsu jaunākās saskarnes, funkcijas un inovācijas.
Ja uz jūsu transportlīdzekli attiecas mūsu septiņu gadu bezmaksas Kia Connect (UVO) pakalpojumi, jūs varat baudīt optimālu savietojamību ar Kia Connect lietotni.

Vai esat gatavs lejupielādēt atjauninājumus?

1. Atkarībā no modeļa un navigācijas tipa jums var būt nepieciešama USB zibatmiņa vai SD karte ar ietilpību līdz 64 GB. Jums var būt nepieciešams arī dators ar vismaz 54 GB brīvas cietā diska atmiņas.

2. Lai atrastu sava Kia modeļa gadu (MY), zemāk skatiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem. Tas jums būs nepieciešams, lai izvēlētos pareizo atjauninājumu.

3. Šajā procesā datorā ir jāinstalē mūsu Kia Navigation Updater programmatūra. Tāpēc jums ir nepieciešama pilnīga administratora piekļuve jūsu ierīcei.

 
Vai esat gatavs?

     Dodieties uz Kia navigācijas atjauninājumu vietni      


Biežāk uzdotie jautājumi:

Cik bieži ir pieejami atjauninājumi? Lielākā daļa satelītnavigācijas ierīču tiek atjauninātas aptuveni divas reizes gadā, taču dažas no mūsu agrākajām ierīcēm tiek atjauninātas tikai reizi gadā.

Cik ilgs ir lejupielādes laiks? Tas ievērojami atšķiras atkarībā no jūsu interneta ātruma. Lejupielādes apjoms var būt līdz 34 GB.

Cik ilgs laiks ir nepieciešams, lai atjauninājumu veiktu manuāli? Tas ir atkarīgs no galvenā bloka un programmatūras veida, taču parasti mēs lēšam, ka tas aizņems ne vairāk kā 1 stundu un 30 minūtes. Jums ir jānodrošina, ka transportlīdzeklis ir pietiekami uzlādēts vai tam ir pietiekams degvielas daudzums, lai šajā laikā tas varētu darboties bez pārtraukuma. Obligāti jāatstāj automašīna ieslēgta visā atjaunināšanas laikā.

Kā es varu uzzināt sava automobiļa modeļa gadu (MY)? Transportlīdzekļa modeļa gads ne vienmēr atbilst tā izgatavošanas vai reģistrācijas gadam. Automobiļa modeļa gadu var noteikt, pārbaudot tā transportlīdzekļa identifikācijas numura (VIN) 10. ciparu.

 
    
10. cipars (MY)
8 MY08
9 MY09
A MY10
B MY11
C MY12
D MY13
E MY14
F MY15
G MY16
H MY17
J MY18
K MY19
L MY20
M MY21
N MY22
P MY23

 
Kur es varu saņemt palīdzību?

Ar navigācijas atjaunināšanas atbalsta komandu var sazināties šeit, un tā jums varēs palīdzēt vislabāk:

https://update.kia.com/EU/LV/csCenter

Vai programmatūras atjaunināšanu man var veikt Kia pilnvarotais izplatītājs?

Atjaunināšanu var veikt Kia pilnvarots izplatītājs/servisa centrs, taču ņemiet vērā, ka  tas var iekasēt maksu par savu darba laiku. Turklāt tiem būs nepieciešams iepriekšējs pieteikums, lai pirms jūsu apmeklējuma varētu lejupielādēt programmatūru.