PRIEKŠROCĪBAS
 • E-uzlādes karti ar limitu EUR 2000 bez maksas Palielināt
  E-uzlādes karti ar limitu EUR 2000 bez maksas

  Iegādājoties jauno Kia EV9, dāvanā saņemsiet īpašu e-uzlādes karti ar limitu EUR 2000, elektromobiļa uzlādei Mobilly apkalpotajos lielākajos uzlādes tīklos. Ar akcijas noteikumiem var iepazīties ŠEIT

 • Īpaši ātra uzlāde Palielināt
  Īpaši ātra uzlāde

  Īpaši ātra 249 km uzlāde 15 minūtēs, lai jūs varētu ilgāk būt kustībā.

 • Liels elekriskais attālums Palielināt
  Liels elekriskais attālums

  Apvienojot 99,8 kWh akumulatoru un aizmugurējo riteņu piedziņu, ar pilnu uzlādi var nobraukt līdz 563 km. Diapazons visu riteņu piedziņa: līdz 505 km (21" riteņi).

 • Līdz 7 sēdvietām Palielināt
  Līdz 7 sēdvietām

  Pateicoties garās un plakanās E-GMP platformas konstrukcijai, EV9 piedāvā pietiekami daudz vietas, lai ikviens varētu ērti iekārtoties un izbaudīt braucienu. Trīs plašās sēdvietu rindas, tostarp pēc izvēles pieejamie grozāmie Swivel vai Relaxation sēdekļi otrajā rindā, ļauj ikvienam pasažierim ērti atpūsties, sazināties un būt komfortablā kustībā.

Iepriekš Tālāk

DIZAINS
 • Nākotnes forma Palielināt
  Nākotnes forma

  Jaunajā Kia EV9 jūs atradīsiet labāko no abām pasaulēm. Robustu apvidus automobili ar spēcīgu klātbūtnes efektu. Un veiklu elektrisko transportlīdzekli, kas lieliski piemērots braukšanai pilsētā. Dabas un modernisma iedvesmots, EV9 piesaista uzmanību ar drosmīgu ģeometriju un futūristiskām līnijām. No priekšpuses līdz aizmugurei tā unikālo raksturu un pārliecību papildina izteiksmīgas dizaina detaļas. Uz ceļa un ārpus tā.

 • Lukturi, kas izceļas Palielināt
  Lukturi, kas izceļas

  Cube LED priekšējie lukturi ar Z formas dienas gaitas gaismām apvelta jaunā Kia EV9 GT-line pievilcīgo priekšpusi ar drosmīgu, futūristisku dizaina estētiku.

 • Izteiksmīgi digitālie sānu spoguļi Palielināt
  Izteiksmīgi digitālie sānu spoguļi

  Digitālo sānu spoguļu tīrās, asās līnijas nodrošina skaidrāku skatu jebkuros apstākļos, kā arī vizuālas vadlīnijas, kas palīdz braukt atpakaļgaitā un mainot joslas (pieejama no 2024. gada otrās puses).

 • Signatūras LED aizmugurējie lukturi Palielināt
  Signatūras LED aizmugurējie lukturi

  Katrs leņķis ir kā manifests. Tīrajā bagāžas nodalījuma durvju korpusā ir iekļauti slēpti stikla tīrītāji un unikāla zvaigžņu kartes lampas grafika, kas jūs izceļ vēl vairāk.

 • Drosmīgi 21 collas GT-line vieglmetāla diski Palielināt
  Drosmīgi 21 collas GT-line vieglmetāla diski

  Vieglo 21 collas alumīnija riteņu ģeometriskais dizains un to pārsegi ar pievilcīgu ārējo formu papildina EV9 atmiņā paliekošās detaļas.

 • Dubulta panorāmas lūka Palielināt
  Dubulta panorāmas lūka

  Jūs un jūsu pasažieri vienmēr varēsiet baudīt apkārtēo skatu, divām pefekti novietotām jumta lūkām ļaujot ārpasaulei ienākt salonā.

 • Trīskāršs panorāmas displejs Palielināt
  Trīskāršs panorāmas displejs

  Turiet svarīgākās lietas tieši tur, kur tās ir vajadzīgas. Garš, viegls, minimālistisks informācijas panelis ar skaidru saskarni sniedz informāciju, izmantojot 12,3 collu pārraudzības klasteru, 5,3 collu centrālo displeju un 12,3 collu skārienjutīgu informācijas un izklaides displeju.

 • Pielāgojami Swivel sēdekļi Palielināt
  Pielāgojami Swivel sēdekļi

  Izbaudiet kustības brīvību tieši tā, kā vēlaties. Grozāmos otrās rindas Swivel sēdekļus varat pielāgot, lai mijiedarbotos un sazinātos savā starpā.

 • Premium Relaxation sēdekļi Palielināt
  Premium Relaxation sēdekļi

  Iekārtojieties, izstiepieties un izbaudiet dažas minūtes relaksācijas, kamēr uzlādējat savu EV9. Pirmajai un otrajai rindai ir pieejami Relaxation sēdekļi, kas nodrošina pilnīgu komfortu jums un jūsu pasažierim.

 • Stūre ar izgaismotu Kia emblēmu Palielināt
  Stūre ar izgaismotu Kia emblēmu

  LED apgaismojums izgaismo Kia emblēmu stūres centrā, kamēr jūs braucat, radot vēl vienu stilīgu akcentu jaunā EV9 GT-line elegantajā interjerā. *Pieejams tikai GT-line.

 • Telpa, ko var baudīt ikviens Palielināt
  Telpa, ko var baudīt ikviens

  Kia pirmais 3 rindu elektromobilis piedāvā pietiekami daudz vietas ikvienam un vienādu sēdēšanas komfortu katrā sēdeklī no pirmās līdz trešajai rindai. Pateicoties ietilpīgajam bagāžniekam, jūs varat ņemt līdzi visu nepieciešamo.

 • Ērts priekšējais bagāžas nodalījums Palielināt
  Ērts priekšējais bagāžas nodalījums

  Papildu vieta tieši tur, kur jums tā ir nepieciešama. Vienkārši izmantojiet elektrificēto pārsega atvēršanas sistēmu, lai piekļūtu plašajai bagāžas glabātuvei.

Iepriekš Tālāk

DODIETIES TĀLĀK. PAVEICIET VAIRĀK.
 • Uzlāde un diapazons Palielināt
  Uzlāde un diapazons

  Jūsu ērtības ir jaunā Kia EV9 prioritāte. Tas nozīmē īpaši ātru bezproblēmu uzlādi, kas tikai 15 minūtēs ļauj atgūt līdz 249 km autonomiju, izmantojot mājas vai publisko staciju. Lielas kapacitātes augstsprieguma akumulatoru, kas nodrošina jūsu enerģiju. Un iespaidīgu braukšanas diapazonu, kas ļauj jums doties tik tālu, cik tālu vedīs ceļš un jūsu iztēle.

 • Viedā uzlādes tehnoloģija Palielināt
  Viedā uzlādes tehnoloģija

  EV9 paceļ energoefektivitāti nākamajā līmenī. Izmantojot V2L (vehicle-to-load) funkciju, jūs ar automobili varat uzlādēt tādas ietaises kā klēpjdatoru vai kempinga aprīkojumu ar maksimālo jaudu 3,68 kW. Un, raugoties nākotnē, V2G (vehicle-to-grid) uzlāde ļaus jums atgriezt elektroenerģiju atpakaļ tīklā.

Iepriekš Tālāk

SAVIENOJAMĪBA
 • Jūsu savienojamības centrs Palielināt
  Jūsu savienojamības centrs

  Perfekts brauciens nozīmē būt drošam, ka jums ir viss nepieciešamais – tieši tur, kur tas ir vajadzīgs. EV9 jūs atklāsiet funkcijas, kas dzīvi ceļā padara tieši tik gludu un savienotu, kā to prasa aizņemtā dzīve. Lieli, skaidri displeji, kas parāda visu būtiskāko. Skaņas sistēma, kas ļaus iegremdēties jūsu izvēlētajā audioierakstā. Un pietiekami daudz uzlādes iespēju, lai ikviens salonā būtu apmierināts.

 • Trīskāršs panorāmas displejs Palielināt
  Trīskāršs panorāmas displejs

  Ātri un viegli savienojieties ar pasauli un cits ar citu, izmantojot trīskāršo panorāmas displeju. Izcilie ekrāni ir pietiekami lieli, lai gan jūs, gan jūsu pasažieri varētu redzēt visu būtisko, un tiem ir unikāla, uzlabota grafika, kas skaidri izceļ informāciju.

 • Kia digitālā atslēga Palielināt
  Kia digitālā atslēga

  Vēl vairāk ceļošanas ērtību sniedz Kia digitālā atslēga, kas ļauj piekļūt automobilim un iedarbināt to, izmantojot viedtālruni. Uzglabājiet atslēgu savā digitālajā makā un koplietojiet to ar vairākiem autovadītājiem, lai ērti piekļūtu auto.

 • Meridian Premium skaņas sistēma Palielināt
  Meridian Premium skaņas sistēma

  Izbaudiet Meridian premium skaņas sistēmas bagātīgo, kvalitatīvo skanējumu, kas nodrošina izteiksmīgu un dzidru audio pieredzi it visam, sākot no jūsu iecienītākā mūzikas atskaņošanas saraksta un beidzot ar podkāstiem. Intelli Q funkcija koriģē skaļumu un skaņas kvalitāti, mainoties braukšanas ātrumam, un nodrošina, ka jūsu skaņa vienmēr ir perfekta.

 • USB Type C uzlāde Palielināt
  USB Type C uzlāde

  EV9 prioritāte ir savienojamība ikvienam pasažierim, tāpēc salonā ir pieejami daudzi uzlādes punkti. Parocīgas, ātri lādējošas USB-C pieslēgvietas ir ērti izvietotas no pirmās līdz pat trešajai rindai.

 • Tālruņa bezvadu lādētājs Palielināt
  Tālruņa bezvadu lādētājs

  Būt savienojumā ar visu nepieciešamo EV9 ir pašsaprotami. Ērti uzlādējiet tālruni, izmantojot bezvadu lādētāju, kamēr esat ceļā. Gumijas paliktis neļaus tālrunim izslīdēt no redzesloka, bet dzesēšanas ventilators samazinās karstumu uzlādes laikā.

 • Kia Connect Palielināt
  Kia Connect

  Viegli savienojiet tālruni ar savu EV9, izmantojot Kia Connect lietotni, un baudiet papildu ērtības, sirdsmieru un praktisko atbalstu. Integrētie pakalpojumi jums sniegs jaunāko informāciju par satiksmi, tuvākajām uzlādes stacijām, autostāvvietām, laikapstākļiem un daudz citas noderīgas informācijas. Tikpat ērti ir arī pakalpojumi ārpus automobiļa, piemēram, attālinātā akumulatora kontrole, klimata kontrole un pēdējās jūdzes navigācija, turklāt tās ir tikai dažas no daudzajām pieejamajām funkcijām.

Iepriekš Tālāk

UZLABOJIET SAVU KIA PIEREDZI
 • Boost Palielināt
  Boost

  Uzlabojiet savu braucienu dinamiku vai paaugstiniet veiktspēju dubļos un smiltīs. Izmantojot Kia Connect veikalā iegādāto jaudas palielinājumu, jūs varat uzlabot savu paātrinājumu par 0,7 sekundēm. To nodrošinās lielāks priekšējā elektromotora griezes moments.

 • Parkošanās palīdzība Palielināt
  Parkošanās palīdzība

  Jums nekad vairs nebūs jāraizējas par automobiļa iebraukšanu šaurās vietās un izkļūšanu no tām. Viedā tālvadības parkošanās palīgsistēma (RSPA2) paveiks visu smago darbu – automātiski iestūrēs jūsu auto vietā un pat izpildīs diagonālo parkošanos, un tas viss ar pieskārienu viedajai atslēgai. Iegādājoties RSPA2, jūs atbloķēsit arī parkošanās sadursmes novēršanas palīgsistēmu ar tehnoloģiju, kas brīdina par gājējiem un objektiem automobiļa tuvumā sānos un aizmugurē.

 • Mūzikas straumēšana Palielināt
  Mūzikas straumēšana

  Izbaudiet visu savu iecienītāko mūziku, nepievienojot tālruni. Nevainojamo un intuitīvo audio pieredzi nodrošinās jūsu mūzikas lietotnes, izmantojot Kia sponsorētus bezmaksas datus pirmos 3 gadus. Uzsākot pārdošanu, būs pieejama Amazon Music, un vēlāk pievienosies vēl citi satura nodrošinātāji.

Iepriekš Tālāk

PLATFORMA
 • Elektriskā globālā modulārā platforma (E-GMP) Palielināt
  Elektriskā globālā modulārā platforma (E-GMP)

  Elektriskās globālās modulārās platformas (E-GMP) garā riteņu bāze un plakanā konstrukcija nodrošina vairāk vietas, kā arī labāku kopējo veiktspēju un diapazonu. Iespaidīga vadāmība un bremžu veiktspēja, klusa kabīne pat pie liela ātruma un optimāls pagrieziena rādiuss – tas viss palielina braukšanas prieku.

 • Ceturtās paaudzes akumulatora elementi Palielināt
  Ceturtās paaudzes akumulatora elementi

  Pateicoties ceturtās paaudzes akumulatora elementiem, jūs varat braukt tik tālu, cik tālu jūs aizvedīs ceļš. Lieliskais pilnībā elektriskās piedziņas diapazons ir sasniegts, pateicoties 99,8 kWh akumulatoru blokam, kas uzstādīts gan aizmugures piedziņas (RWD), gan pilnpiedziņas (AWD) versijām.

 • Vairāk vietas brauciena baudīšanai Palielināt
  Vairāk vietas brauciena baudīšanai

  Pateicoties garās un plakanās E-GMP platformas konstrukcijai, EV9 piedāvā pietiekami daudz vietas, lai ikviens varētu ērti iekārtoties un izbaudīt braucienu. Trīs plašās sēdvietu rindas, tostarp pēc izvēles pieejamie grozāmie Swivel vai Relaxation sēdekļi otrajā rindā, ļauj ikvienam pasažierim ērti atpūsties, sazināties un būt komfortablā kustībā.

 • Labāka veiktspēja. Vēl lielāks prieks. Palielināt
  Labāka veiktspēja. Vēl lielāks prieks.

  Jaunais EV9 ir radīts braukšanas priekam. Jūs gaida vienmērīgs, līdzsvarots, stabils un kluss brauciens. Riepas ir optimizētas, lai samazinātu troksni un vibrāciju, padarot salonu brinišķīgi rāmu un klusāku nekā iekšdedzes automobiļiem neatkarīgi no ātruma. Pateicoties E-GMP plakanajai grīdai, jūs baudīsiet komfortu un ērtības, ko sniedz automobilis ar trim sēdekļu rindām, kā arī veiktspēju, kas pārsteidz ik ceļa metrā.

Iepriekš Tālāk

 • Palīgsistēma braukšanai pa automaģistrāli (HDA2) ar roku pieskāriena atpazīšanu (HoD) Palielināt
  Palīgsistēma braukšanai pa automaģistrāli (HDA2) ar roku pieskāriena atpazīšanu (HoD)

  HDA2 ar HoD automātiski pielāgo jūsu mērķa ātrumu atbilstoši ierobežojumam, vienlaikus saglabājot drošu attālumu līdz priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem. Uzlabotie roku kontakta atpazīšanas sensori pat bez kustības nosaka, vai pieskaraties stūrei, un attiecīgi pielāgo jūsu ātrumu.

 • Joslas ieturēšanas palīgsistēma 2 (LFA2) Palielināt
  Joslas ieturēšanas palīgsistēma 2 (LFA2)

  Tagad noturēties savā joslā ir vieglāk nekā jebkad agrāk, pateicoties joslas ieturēšanas palīgsistēmai LFA2. Tā izmanto priekšējā skata kameru, lai atpazītu joslas, un palīdz iecentrēt automobili pareizajā vietā. Ja jums ir nepieciešama palīdzība, lai koriģētu savu pozīciju, tā palīdz jums piestūrēt.

Iepriekš Tālāk

 • Aklās zonas sadursmes novēršanas palīgs (BCA) Palielināt
  Aklās zonas sadursmes novēršanas palīgs (BCA)

  Atmetiet bažas par aklajām zonām. BCA jūs brīdinās, kad vien jūsu aklajā zonā parādīsies transportlīdzekļi, kas tuvojas, lai jūs apdzītu vai apsteigtu. Ja sistēma konstatēs, ka pastāv sadursmes risks, tā gudri palīdzēs nobremzēt jūsu automobili, lai izvairītos no sadursmes, un ievirzīs jūs atpakaļ jūsu joslā.

 • Priekšējās sadursmes novēršanas palīgs 2.0 Palielināt
  Priekšējās sadursmes novēršanas palīgs 2.0

  Priekšējās sadursmes novēršanas palīgsistēma 2.0 sniedz jums papildu drošību un palīdz izvairīties no iespējamām sadursmēm ar gājējiem, velosipēdistiem un citiem automobiļiem. Ja jūs bremzēsiet nepietiekami spēcīgi, lai izvairītos no sadursmes, jūsu EV9 to izdarīs automātiski.

 • Aizmugurējā šķērssatiksmes sadursmes novēršanas palīgsistēma Palielināt
  Aizmugurējā šķērssatiksmes sadursmes novēršanas palīgsistēma

  Vienkārši un viegli izbrauciet no stāvvietas vai piebraucamā ceļa. Ar aizmugurējo šķērseniskās satiksmes sadursmes novēršanas sistēmu jūs saņemsiet brīdinājumu, ja aiz jūsu automobiļa parādīsies transportlīdzekļi vai gājēji. Ja pastāv sadursmes risks, sistēma automātiski bremzēs.

 • Multisadursmju bremzēšanas sistēma (MCB) Palielināt
  Multisadursmju bremzēšanas sistēma (MCB)

  Multisadursmju bremzēšanas sistēma sniedz jums un jūsu pasažieriem papildu aizsardzību un pārliecību avārijas gadījumā. Pēc sākotnējās sadursmes tā palīdz novērst neparedzamas jūsu transportlīdzekļa kustības, tādējādi samazinot risku, kas saistīts ar sekundārajiem triecieniem.

Iepriekš Tālāk

 • Viedā tālvadības parkošanās palīgsistēma (RSPA2) Palielināt
  Viedā tālvadības parkošanās palīgsistēma (RSPA2)

  Jums vairs nekad nebūs jāraizējas par automobiļa iebraukšanu šaurās vietās un izkļūšanu no tām. Viedā tālvadības parkošanās funkcija paveiks smago darbu – automātiski iestūrēs jūsu auto vietā un pat izpildīs diagonālo parkošanos, un tas viss ar pieskārienu viedajai atslēgai.

 • Parkošanās sadursmes novēršanas palīgs, uz priekšu/sānos/atpakaļgaitā Palielināt
  Parkošanās sadursmes novēršanas palīgs, uz priekšu/sānos/atpakaļgaitā

  Ar parkošanās sadursmes novēršanas palīgu, kas brīdina par gājējiem vai objektiem, kas atrodas automobiļa tuvumā, parkošanās vai izbraukšana no vietas neradīs nekādas grūtības

Iepriekš Tālāk

VIRSBŪVE Dzinējs Pārnesumu kārba KOMPLEKTĀCIJA Cena
SUVEV Dzinējs 99,8 kWhAutomātiskāGT-Line TX89 990
 • Partneris, uz kuru varat paļauties

  Kia garantija attiecas uz 7 gadu periodu no sākotnējās reģistrācijas vai 150 000 km nobraukumu, atkarībā no tā, kurš nosacījums iestājas pirmais. Garantija ir spēkā visās ES dalībvalstīs (plus Norvēģijā, Šveicē, Islandē un Gibraltārā). Atkāpes no spēkā esošajiem garantijas nosacījumiem, piemēram, attiecībā uz akumulatoriem, krāsu un aprīkojumu regulē vietējie noteikumi un nosacījumi. Plašāku informāciju par Kia garantiju skatiet [www.Kia.com].

EV

30 000 KМ/ 24 MĒNEŠI

 

Dimension image
Dimension image

Kia augstsprieguma litija jonu baterijas elektriskajos transportlīdzekļos (EV), hibrīda elektriskajos transportlīdzekļos (HEV) un uzlādējamā hibrīda elektriskajos transportlīdzekļos (PHEV) ir konstruētas tā, lai tām būtu ilgs kalpošanas laiks. Uz šīm baterijām attiecas KIA garantija, kas sedz 7 gadu periodu no sākotnējās reģistrācijas vai 150 000 km nobraukumu, atkarībā no tā, kurš nosacījums iestājas pirmais. Zema sprieguma akumulatoriem (48V un 12V) vieglā hibrīda elektriskajos transportlīdzekļos (MHEV) Kia garantija sedz 2 gadu periodu no sākotnējās reģistrācijas neatkarīgi no nobraukuma. Tikai EV un PHEV automašīnām Kia garantē 70% akumulatora ietilpību. Garantija neattiecas uz akumulatora ietilpības samazināšanos HEV un MHEV. Lai samazinātu iespējamo kapacitātes zudumu skatiet īpašnieka rokasgrāmatu. Plašāku informāciju par Kia garantiju skatiet [www.Kia.com].