EKSTERJERS
 • Jaunas pārsteidzošas detaļas priekšpusē Palielināt
  Jaunas pārsteidzošas detaļas priekšpusē

  Iedvesmojoties no spēcīgajiem kontrastiem, kas sastopami dabā, pārveidotais priekšpuses dizains iemieso robustu, bet vienlaikus izsmalcinātu mūsdienīgumu. No paplašinātā radiatora režģa, kas simbolizē augstu veiktspēju, līdz melnā, spīdīgā priekšējā bampera pārliecībai. Un Picanto GT-Line pārliecinošā priekšpuses dizaina sportiskajam raksturam.

 • Priekšējo LED gaismu paraksts Palielināt
  Priekšējo LED gaismu paraksts

  Jaunā Picanto plato, pašpārliecināto seju tagad rotā pārsteidzoši moderns papildinājums – LED gaismas josla, kas abās pusēs savieno LED priekšējos lukturus un dienas gaitas gaismas.

 • Pārliecinošs jauna dizaina vieglmetāla disku klāsts Palielināt
  Pārliecinošs jauna dizaina vieglmetāla disku klāsts

  Izvēlieties no iespaidīgā disku klāsta, kurā ietilpst jauni 14 collu un 16 collu vieglmetāla diski, kā arī GT-Line specifiski 16 collu vieglmetāla diski. Katrai disku sērijai ir spēcīgs un tehnisks dizains, kas Picanto veiklajai stājai piešķir vēl pārsteidzošāku izskatu.

 • Dinamisks stils aizmugurē Palielināt
  Dinamisks stils aizmugurē

  Jaunā Picanto aizmugures dizains kopumā ir vienkāršs, taču vienlaikus arī robusts un plašāks – to pasvītro vertikālie aizmugurējie kombinētie lukturi un LED aizmugurējais centrālais lukturis, kas veido atsauci uz priekšpuses dizainu. Aizmugurējais bampers dod spēka un izsmalcinātības efektu. Difuzora forma ar sportiskām un tehniskām papildus detaļām uzsver jaunā Picanto GT-Line īpaši dinamisko raksturu.

Iepriekš Tālāk

INTERJERS
 • Atšķirīgas krāsu pakotnes Palielināt
  Atšķirīgas krāsu pakotnes

  Noskaņa salonā? Pateicoties plašajam pieejamo krāsu komplektu klāstam un dizaina detaļām, kas atspoguļo Jūsu personīgo stilu, salons ir autentisks Jūsu spogulis. To vidū ir Glossy Black Pack un Adventurous Green Pack, kas veidoti no mākslīgās ādas.

 • Peldošs 8'' skārienekrāns ar navigācijas sistēmu Palielināt
  Peldošs 8'' skārienekrāns ar navigācijas sistēmu

  Brauciet bez piepūles gan pilsētā, gan ārpus tās. 8 collu centrālais peldošais displejs, kas ietilpst standarta aprīkojumā, nodrošina visu vajadzīgo tieši tur, kur tas nepieciešams. Piemēram, navigāciju ar reāllaika informācijas atjauninājumiem viegli pārskatāmā saskarnē tieši Jūsu priekšā. Papildu ērtības nodrošina visu sistēmu programmatūras atjaunināšana bezvadu režīmā 7. Pateicoties balss atpazīšanai, Jums pat nebūs jānoņem rokas no stūres.

 • 4,2 collu LCD digitālais informācijas displejs Palielināt
  4,2 collu LCD digitālais informācijas displejs

  Standarta komplektācijā iekļautais jauna dizaina 4,2 collu digitālais kopu displejs Jūsu kabīnē rada īpaši modernu gaisotni, savukārt īpaši gaišais 4,2 collu krāsu LCD displejs nodrošina optimālu redzamību jebkāda apgaismojuma apstākļos.

Iepriekš Tālāk

VIENMĒR SAVIENOTS
 • USB Type C uzlāde Palielināt
  USB Type C uzlāde

  Jaunais Picanto nodrošina ērtības ikvienam pasažierim. Tieši tāpēc Jūs atradīsiet parocīgi izvietotus ātrās uzlādes USB-C portus gan priekšējā, gan aizmugurējā sēdekļu rindā.

 • Apple CarPlay un Android Auto Palielināt
  Apple CarPlay un Android Auto

  Pateicoties viedtālruņa replikācijai ar Apple CarPlay™ un Android Auto™, Jūsu Picanto Jums vienmēr nodrošinās jaunāko informāciju, kā arī savienojumu gan ar Jūsu automašīnu, gan ārpasauli. Tā arī ļauj klausīties Jūsu iecienītākās mūzikas izlasi un pārlūkot biežāk izmantotās lietotnes viedā un drošā veidā.

 • Bezvadu lādētājs Palielināt
  Bezvadu lādētājs

  Jaunajā Picanto ir nodrošināts savienojums ar visu nepieciešamo. Kamēr esat ceļā, ērti uzlādējiet tālruni ar bezvadu lādētāju. Gumijas paliktnis neļaus tālrunim izslīdēt no redzesloka, bet dzesēšanas ventilators kliedēs siltumu uzlādes laikā.

 • Kia Connect Palielināt
  Kia Connect

  Lai izbaudītu visas piedāvātās papildu ērtības, sirdsmieru un praktisko atbalstu, Jūsu viedtālruņa un Picanto savienošanai izmantojiet lietotni Kia Connect. Automašīnā pieejamie pakalpojumi nodrošina jaunākos reāllaika satiksmes datus, informāciju par stāvvietām un laikapstākļiem, un daudz citas noderīgas informācijas. Attālinātie pakalpojumi ir tikpat noderīgi, tai skaitā pēdējās jūdzes navigācija, attālinātā durvju bloķēšana un atbloķēšana u.c.

Iepriekš Tālāk

 • KIA 7 GADU GARANTIJAS SOLĪJUMS 

  Katrs Kia Picanto īpašnieks saņem mūsu vienreizējo garantiju, kas jaunam auto tiek dota uz 7 gadiem vai līdz 150 000 km nobraukumam (līdz 3 gadiem bez nobraukuma ierobežojuma; no 4 gadiem līdz 150 000 km). Garantiju var nodot tālāk nākamajiem automobiļa īpašniekiem, un tā garantē lielisku tālākpārdošanas vērtību.

 

B

15 000 KM / 12 MĒNEŠI

 

Dzinējs KOMPLEKTĀCIJA Pārnesumu kārba Vidējais degvielas patēriņš CO₂ izmeši Cena
1,2 DPI 79 ZS AMTGT Line AMTAutomātiskā5,4-5,7122-13018 990