IEDVESMOJIET SAVAS SAJŪTAS
 • Aizmugurējo riteņu piedziņa EV6 Palielināt
  Aizmugurējo riteņu piedziņa EV6

  Vai vēlaties doties tālu? Nekādu problēmu. Aprīkota ar 77,4 kWh bateriju, šī aizmugurējo riteņu piedziņas versija ar vienu uzlādi var nobraukt līdz 528 km. Īpaši ātra uzlāde no 10 līdz 80 % tikai 18 minūtēs, lai jūs varat turpināt ceļu. Baterija: 77,4 kWh Sniedzamība: līdz 528 km2 0-100 km/h: 7,3 sekundes Jauda: 229 ZS (168 kW)

 • Visu riteņu piedziņa EV6 Palielināt
  Visu riteņu piedziņa EV6

  Vēlaties vairāk? Šis auto būs īstais.Šī ir jaudīga automašīna tiem, kuri vēlas vēl mazliet vairāk. Ar visu riteņu piedziņu, 239 kW jaudu un spēju vilkt piekabi ar masu līdz 1600 kg tā ir gatava visu veidu izaicinājumiem. Protams, braucot bez emisijām. Baterija: 77,4 kWh Sniedzamība: līdz 506 km Ātrā uzlāde: 10-80% 18 minūtēs 0-100 km/h: 5,2 sekundēs Jauda: 325 ZS (239 kW)

Iepriekš Tālāk

DIZAINS - EKSTERJERS
 • Radīts, lai iedvesmotu Palielināt
  Radīts, lai iedvesmotu

  EV6 ir moderns un sportisks krosovers. Ar skatienus piesaistošu, muskuļotu dizainu, kurā ik detaļa, liela vai maza, ir veidota, lai radītu spilgtu un sportisku izskatu.

 • Inteliģents priekšējais apgaismojums Palielināt
  Inteliģents priekšējais apgaismojums

  Drošība ir vissvarīgākā lieta, atrodoties kustībā. Kia jaunā inteliģentā priekšējā apgaismojuma sistēma, pateicoties jaunajai adaptīvajai tālās gaismas tehnoloģijai, ļauj skaidri redzēt ceļu naktī, neapžilbinot pretimbraucošo satiksmi.

 • Unikāls gaismas zīmējums Palielināt
  Unikāls gaismas zīmējums

  Mūsu unikālais gaismas zīmējums stiepjas izliektā līnijā no aizmugurējo riteņa arkām pāri bagāžas nodalījumam. Pateicoties daudzskaitlīgajām gaismas diodēm, ir radīts satriecošs efekts, kas atgādina klavieres, veidojot iespaidīgu vizuālo pieteikumu.

 • Spārna tipa jumta spoilers Palielināt
  Spārna tipa jumta spoilers

  EV6 jumts seko taisnai un sportiskai līnijai un beidzas ar spārna tipa jumta spoileru aizmugurē. Tas ne tikai spēcina dizainu, bet arī uzlabo aerodinamiku un padara braukšanu efektīvāku.

 • Automātiski iegremdētie durvju rokturi Palielināt
  Automātiski iegremdētie durvju rokturi

  Tie ne tikai lieliski izskatās, bet arī uzlabo aerodinamiku. EV6 slēptie, iegremdētie automātiskie rokturi izlec, tuvojoties automašīnai, padarot piekļuvi vēl vieglāku.

Iepriekš Tālāk

DIZAINS - INTERJERS
 • Iedvesmojieties Palielināt
  Iedvesmojieties

  Iekāpšana EV6 ir kā solis nākotnē. Salons ir veidots tā, lai jūsu braukšanas pieredze būtu pēc iespējas patīkamāka. Ar funkcijām, kas izstrādātas, lai jūs būtu modri, iedvesmoti un drošībā.

 • Aizraujošs ekrāns Palielināt
  Aizraujošs ekrāns

  Iedvesmojošie panorāmiskie 12,3 collu izliektie ekrāni uzlabo braukšanas pieredzi, sniedzot svarīgu informāciju, kamēr minimālas vadības ierīces nodrošina netraucētu un vieglu braukšanu.

 • Iespaidīga navigācija Palielināt
  Iespaidīga navigācija

  EV6 piedāvā augstas izšķirtspējas navigāciju, kā arī detalizētas norādes 12,3 collu panorāmas ekrānos. Bet tas vēl nav viss: pateicoties papildinātās realitāres projekcijas displejam, jūs saņemat norādes jūsu tiešās redzamības zonā, sistēmai navigācijas norādes parādot uz ceļa, kas jums priekšā.

 • Relaxion sēdekļi Palielināt
  Relaxion sēdekļi

  Kia EV6 Relaxion sēdekļi atliecas, lai padarītu patīkamāku jūsu laiku automašīnā, kamēr uzlādējat bateriju, lai brauktu vēl ilgāk un tālāk. Nolaistā stāvoklī sēdekļi palielina jūsu komfortu, optimizējot jūsu pozu un spiedienu uz ķermeni. Iekārtojieties ērtāk.

 • Īpaša pieredze interjerā Palielināt
  Īpaša pieredze interjerā

  Izstrādājot EV6 interjeru, mēs vēlējāmies radīt unikālu telpu ar cilvēkiem tās centrā. Noskaņas apgaismojums kalpo kā vēl viena dimensija, lai stiprinātu pieredzi, piešķirot papildu akcentu.

 • Peldoša centrālā konsole Palielināt
  Peldoša centrālā konsole

  Plašo kabīni vēl vairāk paver peldoša centrālā konsole, kurā varat atrast vietu visu savu mantu glabāšanai un integrētu tālruņa bezvadu lādētāju. Tā ir mūsu pieeja interjera lietošanas pieredzes uzlabošanā.

 • Mantu galabātuve zem priekšējā motora pārsega Palielināt
  Mantu galabātuve zem priekšējā motora pārsega

  EV6 piedāvā plašu bagāžnieku ar ietilpību līdz 520 litriem, kā arī… priekšējo bagāžas nodalījumu. Tā kā automašīnai nav iekšdedzes dzinēja, EV6 ir vairāk vietas uzglabāšanai – līdz 572 litriem, kombinējot abas bagāžas telpas.

 • Saglabājiet kontroli Palielināt
  Saglabājiet kontroli

  EV6 stūre ļauj kontrolēt visu nepieciešamo. Jūs varat ne tikai atbildēt uz zvaniem un mainīt mūziku, bet arī maksimāli palielināt efektivitāti un nobraukuma rezervi, izmantojot rekuperatīvās bremzēšanas taustiņus vai izvēloties vēlamo braukšanas režīmu.

Iepriekš Tālāk

E-GMP PLATFORMA
 • Radot jaunu platformu, ir radītas jaunas iespējas Palielināt
  Radot jaunu platformu, ir radītas jaunas iespējas

  Ar jauno elektrisko globālo modulāro platformu (E-GMP) mēs radām jaunas iespējas jums kā vadītājam un mums kā izstrādātājiem. Tā uzlabo veiktspēju, stiprina dizainu un ieliek pamatus plašākam salonam. Tā ir radīta, lai iedvesmotu visas maņas, esot kustībā.

 • Vehicle-to-Load - pārvietojams barošanas avots Palielināt
  Vehicle-to-Load - pārvietojams barošanas avots

  Pateicoties E-GMP platformai un lielajai baterijai, EV6 var darboties kā pārvietojams barošanas avots – visu veidu vajadzībām jūsu ikdienas dzīvē un atpūtas aktivitātēs. Mēs to saucam par Vehicle-to-load (V2L) funkciju. Tā nodrošina līdz 3,6 kW elektroenerģijas, ar ko pietiek kempinga vajadzībām, filmu projektora darbināšanai un pat citu elektromobiļu uzlādei.

 • Vairāku ātrumu uzlāde Palielināt
  Vairāku ātrumu uzlāde

  Pateicoties 800 V ātrajai uzlādei, jūs varat uzlādēt bateriju no 10 līdz 80 % nieka 18 minūtēs. Ar šo uzlādes jaudu jūs 100 kilometru sniedzamību būsiet ieguvuši jau pēc 4,5 minūšu uzlādes. Ar multiuzlādes sistēmu jūs varat izmantot gan 800 V superātro uzlādi, gan izplatītāko 400 V ātro uzlādi. 400 V uzlādses gadījumā EV6 izmantos elektromotoru un invertoru, lai 400 V strāvu no lādētāja pārveidotu uz 800 V. Tas viss notiek gludi un intuitīvi, ļaujot jums iegūt optimālu uzlādes ātrumu.

 • Moderns dizains Palielināt
  Moderns dizains

  Izmantojot E-GMP platformas pavērtās iespējas, mēs radījām revolūciju automobiļa proporcijās. Kontrasts starp garāku riteņu bāzi, īsākām pārkarēm priekšā un aizmugurē un lielākiem riteņiem ļāva Kia dizaineriem izveidot unikālu un ļoti modernu Kia EV6 dizainu.

 • Plašāka kabīne Palielināt
  Plašāka kabīne

  Pateicoties garajai riteņu bāzei, īsajām pārkarēm un baterijas izvietojumam, EV6 piedāvā plakanu salona grīdu, sniedzot maksimālu plašumu jums un jūsu mīļajiem. Interjera telpa ar ievērojami uzlabotu vietu braucēju kājām un jaunu, kompaktu kokpitu ir gatava vēl labāk kalpot jūs ikdienas vajadzībām.

 • Labāka veiktspēja Palielināt
  Labāka veiktspēja

  E-GMP platforma ir izstrādāta, lai piedāvātu uzlabotu veiktspēju līkumos un stabilitāti, braucot lielā ātrumā. To nodrošina optimāls svara sadalījums starp priekšdaļu un aizmuguri, zemāks smaguma centrs, kā arī elektromotori, kas izvietoti tur, kur iepriekš atradās dzinējs. Augstu apgriezienu elektromotori palielina EV6 veiktspēju. Turklāt, pateicoties piecu sviru piekares sistēmai un pasaulē pirmajai masveidā ražotajai integrētajai piedziņas asij (IDA), ir uzlabota vadāmība un gaitas komforts.

Iepriekš Tālāk

EV6 GT
 • Īpašs paātrinājums Palielināt
  Īpašs paātrinājums

  Atklājiet pilnībā elektrisku sajūsmu, ko sniedz iespēja paātrināties no 0 līdz 100 km/h satriecošās 3,5 sekundēs ar jaunākās paaudzes elektrisko piedziņu. Izcils maksimālais ātrums – izbaudiet patiesu brīvību, kad tas jums nepieciešams, ar ātrumu līdz 260 km/h.

 • Emociju uzlādēts Palielināt
  Emociju uzlādēts

  Elektriskās braukšanas pamatā jābut minimālam rūpēm un maksimālai brīvībai. Pateicoties Kia EV6 GT, jūs varat pavadīt mazāk laika raizējoties un vairāk laika, izbaudot braucienu. Kia EV6 GT izmanto mūsu jaunākās paaudzes 77,4 kWh lielas sniedzamības akumulatoru ar 800 V ātrās uzlādes iespējām, kas nozīmē, ka varat to uzlādēt no 10 līdz 80% satriecošās 18 minūtēs* un, kad tas ir pilnībā uzlādēts, varat rēķināties ar nobraukuma rezervi līdz 424 km**. Ar savu sporta auto veiktspējas, liela sniedzamības un īpaši ātras uzlādes kombināciju Kia EV6 GT ir patiesi aizraujošs un spējīgs GT elektriskajam laikmetam.

 • GT sporta sēdekļi Palielināt
  GT sporta sēdekļi

  Izbaudiet īstas braukšanas sajūtu Kia EV6 GT vieglajos, augstas veiktspējas priekšējos sporta sēdekļos ar metālisku GT logotipa plāksni. Īpaši izstrādātas formas sēdekļi ir vieglāki par standarta sēdekļiem un veidoti atbilstoši cilvēka ķermenim – ar izteiktiem polsteriem, kas nodrošina izcilu sānu un muguras atbalstu, kas padara tos ideāli piemērotus intensīvai braukšanai vai komforta baudīšanai garos braucienos. Piedevām stilīgie sēdekļi ir apdarināti ar zamšādu ar pievilcīgām neonzaļām šuvēm, kas atbilst interjera tonim.

 • GT režīms Palielināt
  GT režīms

  Kia EV6 GT braukšanas pieredzes pamatā ir jaunais GT Drive Mode režīms, kas maksimāli palielina automašīnas sportisko un dinamisko potenciālu. Vienkārši pieskaroties neona GT braukšanas režīma slēdzim stūres labajā pusē, tas automātiski optimizē transportlīdzekļa e-motorus, bremzēšanas, stūres, balstiekārtas, e-LSD un elektroniskās stabilitātes kontroles (ESC) sistēmas iestatījumus īpaši aizraujošai braukšanai.

 • Sporta neona bremžu skavas Palielināt
  Sporta neona bremžu skavas

  Stils un veiktspēja sastopas glancētajās neonkrāsas bremžu skavās, kas redzamas cauri pievilcīgajiem piecu spieķu 21" vieglmetāla diskiem.

Iepriekš Tālāk

SAVIENOJAMĪBA
 • Papildinātās realitātes projekcijas displejs Palielināt
  Papildinātās realitātes projekcijas displejs

  Jaunais papildinātās realitātes projekcijas displejs veido virtuālu informācijas paneli tieši vējstiklā, lai palīdzētu jums nokļūt līdz galamērķim. Tas nodrošina navigācijas norādījumus un visu svarīgāko informāciju drošiem un rūpju brīviem braucieniem.

 • Vienmēr savienots - Kia Connect (UVO) Palielināt
  Vienmēr savienots - Kia Connect (UVO)

  Kia connect uzlabo Kia īpašnieka pieredzi. Tas jums nodrošinās savienojumu ar automašīnu, ļaujot redzēt dažādu funkciju statusu, piemēram, akumulatora uzlādes līmeni vai durvju slēdzeņu statusu. Kia connect arī padara drošākus jūsu braucienus, izmantojot tiešsaistes navigāciju. Jūs saņemat norādījumus, tos nodrošinot Meridian premium skaņas sistēmai un abiem 12,3" ekrāniem.

 • Meridian Premium skaņas sistēma Palielināt
  Meridian Premium skaņas sistēma

  Meridian premium skaņas sistēma veido aizraujošu pieredzi neatkarīgi no tā, vai klausāties aplādi, iecienītāko izpildītāju vai navigācijas norādījumus. Kia akustiskais skaņas dizains ir radīts, lai sniegtu labāko iespējamo braukšanas pieredzi.

 • Панорамный 12,3-дюймовый изогнутый дисплей Palielināt
  Панорамный 12,3-дюймовый изогнутый дисплей

  Ar diviem iespaidīgajiem 12,3" izliektajiem ekrāniem jūs varat kontrolēt pilnīgu visu. Iegūstiet informāciju par savu auto, ātri pārvietojieties pa izvēlnēm un kontrolējiet mūziku un aplādes. Tie radīti, lai uzlabotu jūsu braukšanas pieredzi.

Iepriekš Tālāk

DROŠĪBAS FUNKCIJAS
 • Palīgsistēma braukšanai pa automaģistrāli (HDA) Palielināt
  Palīgsistēma braukšanai pa automaģistrāli (HDA)

  Palīgsistēma braukšanai pa automaģistrāli braukšanu padara daudz vieglāku. Tā nodrošina, ka automašīna seko ceļam un paliek savas joslas centrā, kā arī uzrauga attālumu līdz priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem. Ja noteiktais drošais attālums sarūk, sistēma samazina un pielāgo ātrumu.

 • Braukšana pa automaģistrāli ar joslu maiņas palīgsistēmu (HDA+LCA) Palielināt
  Braukšana pa automaģistrāli ar joslu maiņas palīgsistēmu (HDA+LCA)

  Braucot pa automaģistrāli, šī drošības sistēma palīdz saglabāt iestatīto ātrumu un attālumu no priekšā braucošā transportlīdzekļa, vienlaikus palīdzot mainīt joslas. Vienkārši turiet stūri, ieslēdziet pagrieziena signālu, un, ja tas ir droši, EV6 automātiski pārkārtosies uz vēlamo joslu.

 • Aklo zonu sadursmju novēršanas palīgsistēma (BSCA) Palielināt
  Aklo zonu sadursmju novēršanas palīgsistēma (BSCA)

  Ar aklās zonas sadursmes novēršanas palīgsistēmu jums vairs jāuztraucas, ka nepamanīsiet sānos braucošus transportlīdzekļus. Šī viedā tehnoloģija uzrauga aklās zonas un, tajā nonākot citam transportlīdzeklim, brīdina jūs ar vizuālu signālu sānu spogulī. Kad sistēma konstatē sadursmes risku, tā automātiski palīdz bremzēt.

 • Aizmugurējās šķērssatiksmes sadursmju novēršanas sistēma (RCTAA) Palielināt
  Aizmugurējās šķērssatiksmes sadursmju novēršanas sistēma (RCTAA)

  Kad atpakaļgaitā izbrauksiet no stāvvietas, jums vairs nebūs jāuztraucas par nepatīkamiem pārsteigumiem. Aizmugurējās šķērssatiksmes sadursmju novēršanas sistēma brīdina, ja jūsu ceļu šķērso gājēji vai automobiļi, un, ja pastāv sadursmes risks, sistēma automātiski bremzē.

 • Attālinātas viedās parkošanās palīgsistēma (RSPA) Palielināt
  Attālinātas viedās parkošanās palīgsistēma (RSPA)

  Vai nepieciešams izkļūt no šauras stāvvietas vai tajā iebraukt? Neuztraucieties! Izmantojot RSPA sistēmu, jūs varat izbraukt automašīnu no šaurās vietas, novietot automašīnu vai saņemt palīdzību, veicot paralēlo vai perpendikulāro parkošanos. To visu var izdarīt, izmantojot jūsu atslēgu. Ja kaut kas parādās automašīnas ceļā, tā bremzēs, līdz konstatētais objekts pārvietosies.

 • Priekšējās sadursmes novēršanas palīgsistēma (FCA) Palielināt
  Priekšējās sadursmes novēršanas palīgsistēma (FCA)

  EV6 jaunākā FCA sistēma palīdz izvairīties no sadursmēm ar gājējiem, velosipēdistiem un citām automašīnām. Sistēma brīdina un palīdz bremzēt, ja nereaģējat pietiekami ātri.

 • Uz navigāciju balstīta viedā kruīza kontrole Palielināt
  Uz navigāciju balstīta viedā kruīza kontrole

  Uz navigāciju balstītā viedā kruīza kontrole ir funkcija, kas pasargā jūs, izbraucot līkumus. Pirms iebraukšanas līkumā automašīna palēlinās līdz drošam ātrumam, pamatojoties uz informāciju no navigācijas sistēmas. Sistēma izmanto arī mašīnmācīšanās tehnoloģiju un, kad to aktivizē, var replicēt jūsu braukšanas veidu.

Iepriekš Tālāk

EV

30 000 KМ/ 24 MĒNEŠI

 

 • Partneris, uz kuru varat paļauties

  Kia garantija attiecas uz 7 gadu periodu no sākotnējās reģistrācijas vai 150 000 km nobraukumu, atkarībā no tā, kurš nosacījums iestājas pirmais. Garantija ir spēkā visās ES dalībvalstīs (plus Norvēģijā, Šveicē, Islandē un Gibraltārā). Atkāpes no spēkā esošajiem garantijas nosacījumiem, piemēram, attiecībā uz akumulatoriem, krāsu un aprīkojumu regulē vietējie noteikumi un nosacījumi. Plašāku informāciju par Kia garantiju skatiet [www.Kia.com].

Dzinējs KOMPLEKTĀCIJA Baterijas ietilpība Degviela Elektroenerģijas patēriņš Cena Atlaižu cenas
EV Dzinējs 77,4 kWh RWDGT-Line77,4Elektromotors16,562 99053 990
EV Dzinējs 77,4 kWh RWDGT-Line TX77,4Elektromotors16,566 99057 990
EV Dzinējs 77,4 kWh AWDGT-Line77,4Elektromotors17,265 99056 990
EV Dzinējs 77,4 kWh AWDGT-Line TX77,4Elektromotors17,269 99059 990
EV Dzinējs 77,4 kWh AWD GTGT77,4Elektromotors20,673 99064 990

Kia augstsprieguma litija jonu baterijas elektriskajos transportlīdzekļos (EV), hibrīda elektriskajos transportlīdzekļos (HEV) un uzlādējamā hibrīda elektriskajos transportlīdzekļos (PHEV) ir konstruētas tā, lai tām būtu ilgs kalpošanas laiks. Uz šīm baterijām attiecas KIA garantija, kas sedz 7 gadu periodu no sākotnējās reģistrācijas vai 150 000 km nobraukumu, atkarībā no tā, kurš nosacījums iestājas pirmais. Zema sprieguma akumulatoriem (48V un 12V) vieglā hibrīda elektriskajos transportlīdzekļos (MHEV) Kia garantija sedz 2 gadu periodu no sākotnējās reģistrācijas neatkarīgi no nobraukuma. Tikai EV un PHEV automašīnām Kia garantē 70% akumulatora ietilpību. Garantija neattiecas uz akumulatora ietilpības samazināšanos HEV un MHEV. Lai samazinātu iespējamo kapacitātes zudumu skatiet īpašnieka rokasgrāmatu. Plašāku informāciju par Kia garantiju skatiet [www.Kia.com].