DIZAINS
 • ELPU AIZRAUJOŠS SALONS Palielināt
  ELPU AIZRAUJOŠS SALONS

  Iekāpiet automobilī un sajūsminieties par jaunā Kia Stonic stilīgo interjeru. Atkarībā no jūsu gaumes varat izvēlēties auduma vai mākslīgās ādas sēdekļu pārvalkus. Stingri satveriet izsmalcināto D formas stūri ar ādas apdari. Priecējiet acis ar akcentiem un elementiem modernās krāsās, piemēram, kontrastējošiem izšuvumiem uz stūres un sēdekļiem.

 • IZTEIKSMĪGA VIRSBŪVE Palielināt
  IZTEIKSMĪGA VIRSBŪVE

  Jaunā Kia Stonic elegantā virsbūve ar tās izteiksmīgajiem akcentiem mudina uz sportiskiem piedzīvojumiem. Apvidus automobiļiem līdzīgais jumta bagāžnieks izceļas pūlī, savukārt tonētie stikli raisa apkārtējo ziņkāri, vienlaikus radot tikai jums paredzētu telpu. Priekšējie lukturi ar diviem prožektoriem un līkumu izgaismošanu, kā arī LED dienas gaitas lukturos iebūvētie miglas lukturi izvirzās uz priekšu, izgaismojot ceļu, pa kuru slīdēt riteņiem ar 17'' vieglmetāla diskiem.

 • JA VĒLATIES BŪT PAMANĀMS Palielināt
  JA VĒLATIES BŪT PAMANĀMS

  Jaunā Kia Stonic uzmanību piesaistošais dizains tika izstrādāts cilvēkiem, kam katrs brauciens ir kā piedzīvojums. Aerodinamiskās līnijas un izteiksmīgais režģis papildina jūsu individualitāti. To papildina arī aizmugures logs ar spoileru un lielais apakšējais gaisa savācējs, kas ļauj ieplūst dzesējošam gaisam. Šī lieliskā pilsētas krosovera noslēdzošie akcenti ir iespaidīgie spārni un bampers, kā arī gaisa plūsmu regulējošā aizsargplāksne.

Iepriekš Tālāk

KOMFORTS UN ĒRTĪBAS
 • VADĪTĀJAM PIELĀGOTS SALONS Palielināt
  VADĪTĀJAM PIELĀGOTS SALONS

  Iekārtojieties plašajā salonā un izbaudiet novatorisku braukšanu, kas ietver progresīvas tehnoloģijas. Sēžot vadītāja sēdeklī, visa uzmanība vērsta uz jums. Ekrāns, kurā redzama svarīga informācija, ir vērsts pret vadītāja sēdekli, un pogas ir rokas stiepiena attālumā. Šāds pārdomāts salona dizains ļauj jums koncentrēties uz svarīgo — braukšanu.

 • DINAMISKS BRAUCIENS Palielināt
  DINAMISKS BRAUCIENS

  Jaunais Kia Stonic izstrādāts izcilai vadāmībai un neatkārtojamam braucienam, un tas ietver ātru, responsīvu stūres sistēmu. Izbaudiet no izturīga tērauda izgatavotās šasijas radīto sajūtu un uzlaboto stingrību. Aizraujošs brauciens un ātra reakcija ik reizi, kad apsēžaties pie stūres.

 • PLAŠS SALONS Palielināt
  PLAŠS SALONS

  Lai gan jaunais Kia Stonic ir elegants un aizraujošs, tas nebūt nenozīmē, ka tajā nav pietiekami daudz vietas. Tajā ir daudz vietas, lai braucienā ērti paņemtu līdzi draugus. Nepieciešams pārvadāt bagāžu? Nekādu problēmu. Vienkārši nolokiet 60:40 aizmugurējos sēdekļus, lai nodrošinātu plašu telpu bagāžai.

 • VIEDA NAVIGĀCIJA Palielināt
  VIEDA NAVIGĀCIJA

  Vai jums patīk skaistas tehnoloģijas? Tās iecienījis arī jaunais Kia Stonic, kas aprīkots ar pievilcīgu 7'' „peldošo” skārienekrānu. Jūs varat to izmantot visam, sākot ar radio atskaņošanu, beidzot ar navigāciju, turklāt jūs saņemsiet arī kartes atjauninājumus 7 gadu garumā.5 Aizmugurē sēdošie pasažieri var izmantot USB lādētāju, ja nepieciešams uzlādēt kādu ierīci.

 • GATAVS UZŅEMT ĀTRUMU Palielināt
  GATAVS UZŅEMT ĀTRUMU

  Šī unikālā pilsētas krosovera atraktivitāti papildina 1.0 T-GDI dzinējs ar 120 ZS jaudu9. Apsēdieties, piesprādzējieties un izbaudiet jaunu aizraujošas braukšanas līmeni.

Iepriekš Tālāk

TEHNOLOĢIJAS UN DROŠĪBA
 • DRIVE WiSE TEHNOLOĢIJA Palielināt
  DRIVE WiSE TEHNOLOĢIJA

  Atklājiet DRIVE WiSE — Kia progresīvo vadītāja palīgtehnoloģiju klāstu, kas aizvien paplašinās.6 Šīs novatoriskās funkcijas izstrādātas, lai padarītu braukšanu drošāku, un tās jums palīdz ātri reaģēt bīstamās situācijās. Jūs varat vienkārši izbaudīt braucienu.

 • TĀLO GAISMU PALĪGSISTĒMA (HBA) Palielināt
  TĀLO GAISMU PALĪGSISTĒMA (HBA)

  Braucot ar ieslēgtiem tālo gaismu priekšējiem lukturiem, tālo gaismu palīgsistēma (HBA) konstatē tuvojošos transportlīdzekļus un automātiski izslēdz jūsu spožās gaismas. Tādējādi jūs neapžilbināsiet pretimbraucošos vadītājus, un jums pat nebūs par to jādomā.

 • JOSLAS MAIŅAS BRĪDINĀJUMS (LDW) Palielināt
  JOSLAS MAIŅAS BRĪDINĀJUMS (LDW)

  Nogurums vai uzmanības novēršana uz ceļa var būt ļoti bīstama gan jums, gan citiem satiksmes dalībniekiem. Joslas maiņas brīdinājuma (LDW) sistēma seko jūsu pozīcijai joslā un, ja jūs maināt trajektoriju, brīdina jūs ar vizuālu un skaņas signālu palīdzību.

 • PRIEKŠĒJĀS SADURSMES NOVĒRŠANAS PALĪGSISTĒMA (FCA) Palielināt
  PRIEKŠĒJĀS SADURSMES NOVĒRŠANAS PALĪGSISTĒMA (FCA)

  Priekšējās sadursmes novēršanas palīgsistēma (FCA) palīdz jums novērst satiksmes negadījumus vai mazināt to sekas, nepieciešamības gadījumā brīdinot jūs un veicot automātisku bremzēšanu.7 Uz jaunā Kia Stonic priekšējā bampera esošais sensors un uz vējstikla esošā kamera konstatē tuvumā pastāvošu bīstamību, piemēram, citus automobiļus un gājējus.

 • VADĪTĀJA UZMANĪBAS BRĪDINĀJUMS (DAW) Palielināt
  VADĪTĀJA UZMANĪBAS BRĪDINĀJUMS (DAW)

  Vadītāja uzmanības brīdinājuma (DAW) sistēma stingri uzrauga, kā jūs vadāt automobili. Ja sistēma jūt, ka jūs, iespējams, esat noguris, tā iesaka atpūsties.

 • AKLO ZONU SADURSMES BRĪDINĀJUMS (BCW) Palielināt
  AKLO ZONU SADURSMES BRĪDINĀJUMS (BCW)

  Zonas, ko jūsu acis nevar saredzēt, rada vispārzināmu bīstamību. Aklo zonu sadursmes brīdinājuma (BCW) sistēma ar aizmugures šķērsvirziena satiksmes sadursmes brīdinājumu (RCTCW) brīdina jūs, kad jūsu aklajā zonā iebrauc citi transportlīdzekļi. Jūs paliekat sveiks un vesels.

Iepriekš Tālāk

Dimension image
Dimension image

Dzinējs KOMPLEKTĀCIJA Pārnesumu kārba Vidējais degvielas patēriņš CO₂ izmeši Cena
1,2 DPI 84 ZSLX PlusManuālā5,7-6,2127-13918 440
1,0 T-GDI 100 ZS 7DCTLX PlusAutomātiskā5,4-5,9123,4-13521 440
1,0 T-GDI 100 ZS 7DCTEXAutomātiskā5,4-5,9123,4-13523 440
1,0 T-GDI 100 ZS 7DCTGT-LineAutomātiskā5,4-5,9123,4-13524 890
1,0 T-GDI 100 ZSEXManuālā5,4-5,9122-13322 440

15 000 KM / 12 MĒNEŠI
30 000 KM / 24 MĒNEŠI