DIZAINS
 • Jaudīga dizaina skaistums Palielināt
  Jaudīga dizaina skaistums

  Iepazīstinām ar jauno Kia XCeed. No jauna definēts krosovers, kas ļauj izbaudīt katru dienu. Perfekts funkcionalitātes un īpaša stila apvienojums. Jaunajam Kia XCeed ir vēl sportiskāka estētika nekā iepriekš, progresīvi spēka agregāti un visjaunākās informācijas tehnoloģijas, lai vienmēr tiktu uzturēti sakari. Tas ir atjautīgs krosovers, kas veidots tā, lai atbilstu jūsu dzīvesveidam.

 • Izteiksmīgs interjers Palielināt
  Izteiksmīgs interjers

  Jaunais Kia XCeed ir veidots tā, lai priecētu ar interjera dizainu un sniegumu, kā arī pieredzi, sēžot salonā. Plašais un stilīgais interjers liks justies kā mājās jau no tā brīža, kad iesēdīsieties savā sēdvietā. Greznie apdares materiāli un paaugstināta komforta funkcijas jūs iedvesmos pavadīt vēl vairāk laika ceļā.

Iepriekš Tālāk

BRAUKŠANAS PRIEKS
 • Atver durvis uz jaunu, dinamisku pasauli Palielināt
  Atver durvis uz jaunu, dinamisku pasauli

  Izvēlies starp jaudīgu benzīna vai dīzeļa dzinēju, vai Xceed Plug-in Hybrid ar degvielu ekonomējošu spēka agregātu, kas apmierinās prasības gan pēc ilgtspējīgas mobilitātes, gan augstas veiktspējas.

 • Patiesa sportiskuma gars Palielināt
  Patiesa sportiskuma gars

  Apskatot tuvāk, jūs atklāsiet bagātīgu daudzumu apburošu detaļu. Iespaidīgi jauni LED aizmugurējie kombinētie lukturi piedāvā progresīvu optisko dizainu ar augstu tehnoloģiju. GT-line versijā atradīsiet ērtus un pievilcīgus uzlabojumus. No augšas līdz pat pašai apakšai jaunais Kia XCeed ir skulpturāls un gatavs jūs saviļņot.

 • Nākotne ir elektriska Palielināt
  Nākotne ir elektriska

  Elektrificē savus ceļojumus! Tagad ar jauno Kia XCeed Plug-in Hybrid jums ir iespēja braukt ar zemu emisiju līmeni.

 • Tehnoloģijas, kas rūpējas par drošību Palielināt
  Tehnoloģijas, kas rūpējas par drošību

  Miera sajūta iestājas, kad jūties drošs. Autovadītāja modrības uzraudzības intuitīvā sistēma brīdina ar skaņas signālu un vizuālu indikatoru mērinstrumentu panelī, ja autovadītājs nereaģē uz priekšā notiekošo. Vēl vairāk drošības sajūtu pie stūres vairo aklās zonas sadursmju novēršanas asistents un adaptīvā kruīza kontrole.

 • Ērtības visiem Palielināt
  Ērtības visiem

  Kia XCeed salonā enerģija ir pieejama ikvienam, ieskaitot aizmugurē sēdošos pasažierus. Viņu rīcībā ir USB-C uzlādes ligzda, kas nodrošina enerģiju viedierīcēm, ļaujot saglabāt sakaras visu brauciena laiku. Tāpat var paļauties uz viedo elektrisko piedziņu, kas automātiski atver bagāžnieka durvis bez nepieciešamības nospiest pogu.

Iepriekš Tālāk

 • KIA 7 GADU GARANTIJAS SOLĪJUMS 

  Katrs Kia XCeed īpašnieks saņem mūsu vienreizējo garantiju, kas jaunam auto tiek dota uz 7 gadiem vai līdz 150 000 km nobraukumam (līdz 3 gadiem bez nobraukuma ierobežojuma; no 4 gadiem līdz 150 000 km). Garantiju var nodot tālāk nākamajiem automobiļa īpašniekiem, un tā garantē lielisku tālākpārdošanas vērtību.

B (1,5 T-GDI)

15 000 KМ/ 12 MĒNEŠI

 

Dimension image
Dimension image