Ja jūs sava automobiļa salonā jūtat mitrumu, nepatīkamu smaku vai logu stikli no iekšpuses nosmērējas pārāk ātri, mēs iesakām pārāk nevilcināties ar salona filtra nomaiņu. Jo īpaši iesakām šim apstāklim pievērst uzmanību tiem, kuri mēro lielus attālumus pa putekļainiem ceļiem vai arī cieš no alerģijām un astmātiskām elpceļu problēmām.

Gaiss, kas ieplūst jūsu mašīnas salonā no kondicionētāja, ventilācijas vai apsildes sistēmas, ir jāfiltrē. Salona gaisa filtrs aiztur putekļus, ziedputekšņus un citas daļiņas, kas var radīt nepatīkamu aromātu, izraisīt alerģijas un pat veicināt kā salona, tā arī stiklu smērēšanos.

Labākā izvēle ir KIA oriģinālais salona gaisa filtrs, un tas der visiem KIA modeļiem. Filtrs nedod ne mazāko iespēju netīrajam gaisam ieplūst salonā. Optimāls biezums un pārklājums ar pareizā skaita un izmēra porām vienlaikus nodrošina gan efektīvu filtrāciju, gan pietiekamu gaisa pieplūdumu salonā. Salona filtrs palīdz telpā uzturēt tīru gaisu, neļaujot rasties un izplatīties baktērijām.

Speciāli KIA automobiļiem projektētais, oriģinālais salona gaisa filtrs nodrošina veselīgu mikroklimatu, kā arī vadītāja un pasažieru labsajūtu. Sargājiet sevi un savu auto – piesakiet salona gaisa filtra maiņu katrā mašīnas apkopē vai riepu nomaiņas reizē.


Piedāvājums ir spēkā līdz: 31.05.2020

Rezervēt testa braucienu Sazinieties ar mums