Starptautiskās 85.-tās Ženēvas auto izstādes ietvaros Kia Motors Europe plašākai sabiedrībai prezentēs savu jauno un inovatīvo konceptu - Kia SPORTSPACE. Oficiālā atklāšana plānota 3.martā.

Jaunais SPORTSPACE īpaši piemērots garu distanču mērošanai, un tas radīts ātrai un efektīvai ceļošanai, nodrošinot maksimālu komfortu.

Jaunais koncepts radīts Kia Frankfurtes Dizaina studijā Gregorija Gijoma (Gregory Guillaume), Eiropas dizaina nodaļas galvenā dizainera, vadībā. SPORTSPACE konceptu raksturo unikāla un moderna virsbūves forma. Modelis tapis, balstoties uz apņemšanos radīt automašīnu, kas ir mūsdienīga, tomēr vienlaikus ietilpīga un funkcionāla, neupurējot Kia modeļu galvenās raksturiezīmes – lielisks izpildījums, ilgtspējība un ekonomija.

Arī jauno modeli raksturo Kia priekšējā reste, kura ieguvusi apzīmējumu „tīģera deguntiņš” un līdzenas proporcijas, kas lieliski iekļaujas spēcīgajā un dinamiskajā virsbūvē. Vienlaikus jaunais modelis piedāvā augstākās kvalitātes salona komfortu un patiešām ietilpīgu bagāžas nodalījumu.

“Mēs vēlējāmies radīt automašīnu, kas būtu mums zināmo universālu jaunā suga – automašīnu aktīviem cilvēkiem, kuriem ir nepieciešams plašs bagāžas nodalījums nedēļas nogalē un kuri nevēlas meklēt kompromisus, runājot par mūsdienīgu, ērtu un pat sportisku auto,” skaidro Gregorijs Gijoms, Eiropas dizaina nodaļas galvenais dizaineris.