360° view

DIZAINS

DIZAINS
 • Palielināt

  Šis automobilis izstrādāts, iedvesmojoties no 2015. gada SPORTSPACE koncepcijas, un tas atklāj mūsu dizaina jauno laikmetu. Lieliski sabalansējot izcilu stilu, vizuālus jaunievedumus un funkciju uzlabojumus, mūsu dizaineri ir izstrādājuši sporta automobili, kas jums sniedz visu nepieciešamo.

 • Palielināt

  Pateicoties tā dinamiskajiem sāniem, izteiksmīgajām viduslīnijām un garajai, plūdenajai jumta līnijai, pilnīgi jaunais Kia Optima Sportswagon piesaista skatienu. Augsto tehnoloģiju LED priekšējie lukturi izgaismo priekšā esošo ceļu, padarot to skaidri saskatāmu. Nav šaubu — praktiskums vēl nekad nav izskatījies tik labi.

 • Palielināt

  Izteiksmīgais dizains sniedzas daudz tālāk par ārpusi. Šis automobilis, kas ir vienlīdz moderns, izsmalcināts un ietilpīgs, garantē, ka jutīsieties ērti, lai kurp jūs dotos.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

INTERJERS

INTERJERS
 • Palielināt

  Pieskārienam patīkamie materiāli, piemēram, sēdekļu apdare no augstas kvalitātes ādas, izceļ automobiļa izsmalcinātību. Izsmalcināto izskatu veido arī krāsu izvēle un gaumīgie ietilpīgā, klusā salona akcenti. Aizmugurē esošie tonētie stikli aizsargā jūsu pasažierus un bagāžu.

 • Palielināt

  Pateicoties bagāžas nodalījuma 552 litru ietilpībai, bagāžu ir ērti pārvadāt. Izvelciet bagāžas nodalījuma sliedes, lai nofiksētu priekšmetus, un drošākai pārvadāšanai izmantojiet drošības tīklu. Izmantojiet arī viedo zemgrīdas bagāžas nodalījumu un dažādus bagāžas pārvadāšanas risinājumus.

 • Palielināt

  Vai jums ir daudz bagāžas? Šeit tai ir daudz vietas. Bagāžas nodalījuma ietilpība ar nolocītiem aizmugures sēdekļiem ir līdz pat 1686 litriem. Izmantojiet vietu maksimāli efektīvi, pielāgojot 40:20:40 sadalījuma sēdekļus — tos var nolocīt ar vienu rokas kustību. To visu papildina 12 V kontaktligzda un bagāžas nodalījuma apgaismojums.

 • Palielināt

  Iesēdieties ērtajā sēdeklī, ko var apsildīt vai ventilēt. Vientoņa vai divtoņu salons? Auduma vai ādas apdare? Tas jāizlemj jums. Maksimālu ērtību nodrošināšanai viedais elektroniskais bagāžas nodalījums automātiski atver bagāžas nodalījumu, kad tuvumā ir viedā atslēga.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

"DRIVE WiSE" SISTĒMAS

 • Palielināt

  Viedās palīgsistēmas automobiļa novietošanai stāvvietā sensori atrod automobiļa novietošanai piemērotu vietu un iebrauc tajā mašīnu. Jūs regulējat ātrumu, pārslēdzat pārnesumus un veicat bremzēšanu. Lai redzētu ap jūsu automobili notiekošo, ielūkojieties 360° apkārtskata monitorā.1

 • Palielināt

  Brīdinot jūs un veicot automātisku bremzēšanu, automātiskā avārijas bremzēšanas sistēma palīdz novērst satiksmes negadījumu vai mazināt tā sekas. Uz automobiļa priekšējā bampera esošais radars un vējstiklam piestiprinātā kamera nosaka apkārtnē esošo bīstamību, piemēram, gājējus vai citus automobiļus.*

 • Palielināt

  Joslas ieturēšanas palīgsistēma (LKAS) brīdina jūs, sniedzot vizuālus brīdinājumus un skaņas signālus, un tā jūs ievirza atpakaļ joslā, ja jūs no tās novirzāties, neizmantojot virzienrādītājus. Ātruma ierobežojuma informācijas funkcija mērierīču panelī parāda ātruma ierobežojumus un apdzīšanas aizliegumus.1

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

TEHNOLOĢIJAS UN DROŠĪBA

 • Palielināt

  Aklās zonas kontroles sistēma (BSD) brīdina jūs, kad aklajā zonā iebrauc cits automobilis. Aizmugures šķērsvirziena satiksmes brīdinājuma sistēma (RCTA) brīdina par transportlīdzekļu tuvošanos, kad atpakaļgaitā izbraucat no stāvvietas.

 • Palielināt

  Pilnīgi jaunā Kia Optima Sportswagon pilnveidotā inteliģentā kruīza kontrole nodrošina ērtāku braukšanu pa šoseju. Tā kontrolē ātrumu un attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, veicot automātisku ātruma palielināšanu un bremzēšanu.

 • Palielināt

  Pilnīgi jaunā Optima Sportswagon standarta aprīkojumā ir ietvertas daudzas pasīvās drošības funkcijas. Septiņi gaisa spilveni, tostarp vadītāja gaisa spilvens ceļgalu līmenī, aizsargā sadursmes gadījumā. Arī stiprinātā virsbūve vēl nekad nav bijusi tik viegla, izturīga un droša.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

SAVIENOJAMĪBA

 • Palielināt

  Nepalaidiet garām svarīgāko, izmantojot Kia Connected Services, ko nodrošina TomTom un kas ietver Android Auto™ un Apple CarPlayTM*. Iegūstiet reāllaika informāciju par laikapstākļiem, satiksmi un ātruma ierobežojumiem* (Lai aktivizētu pakalpojumus, nepieciešams viedtālrunis ar datu plānu.) Jūs iegūsiet arī bezvadu uzlādes iespēju un lielisku skaņas kvalitāti.*

 • Palielināt

  Beidzot ir izgudrots akumulatora uzlādes veids bez vadiem un pieslēgvietām — vienkārši novietojiet viedtālruni vidū esošās konsoles plauktā. Tas arī viss, kas nepieciešams tālruņa uzlādei!6 Aizmugures pasažieri var pieslēgties ērtajai USB kontaktligzdai.

 • Palielināt

  Papildu jaudīgā, augstas kvalitātes 490 vatu Harman/KardonTM skaņas sistēma ietver 8 skaļruņus, ārējo pastiprinātāju un Clari-Fi™ mūzikas atjaunošanas tehnoloģiju.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

BRAUKŠANAS DINAMIKA

 • Palielināt

  Vai jums patīk braukt ar automobili, kam ir dīzeļdzinējs? Iegūstiet 1.7 CRDi dīzeļdzinēju ar 141 ZS jaudu. Ja dodat priekšroku benzīna dzinējiem, 2.0 CVVL benzīna dzinējs ar 163 ZS jaudu ir kā radīts jums. Abu veidu dzinēji ir izcils braukšanas snieguma un dzinēja efektivitātes apvienojums.

 • Palielināt

  Izvēlieties 7 pakāpju pārnesumkārbu ar diviem sajūgiem un izbaudiet manuālās un automātiskās pārnesumkārbas priekšrocības. Ātrāka un vienmērīgāka ātruma uzņemšana, uzlabota manevrētspēja un uzlabota degvielas ekonomija ir rokas stiepiena attālumā.

 • Palielināt

  Uzlabota piekare ar elektroniski vadāmu piekares sistēmu ir pieejama kā opcija, arī apvienojumā ar 7 pakāpju pārnesumkārbu ar diviem sajūgiem. Dīzeļdzinējiem ir jauna, uz zobstieņa uzstādīta elektroniskā stūres sistēma, ko darbina elektromotors.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

Dzinējs KOMPLEKTĀCIJA Pārnesumu kārba Degviela Vidējais degvielas patēriņš CO₂ izmeši Cena
1.6 T-GDI 7DCT MY19EX7DCTBenzīns6,514925 490
1.6 CRDi 7DCT MY19EX7DCTDīzelis4,311226 990
1.6 T-GDI 7DCT MY19Comfort Pack7DCTBenzīns6,514928 490
1.6 CRDi 7DCT MY19Comfort Pack7DCTDīzelis4,311229 990
1.6 T-GDI 7DCT MY19TX7DCTBenzīns6,514932 490
1.6 CRDi 7DCT MY19TX7DCTDīzelis4,311233 990

APKOPES INTERVĀLI

B (MPI)
15 000 KM / 12 MĒNEŠI
B (T-GDI)
15 000 KM / 12 MĒNEŠI
D (CRDi)
30 000 KM / 24 MĒNEŠI

 

IZMĒRI