360° view

ĀRIENE XCEED

ĀRIENE XCEED
 • Palielināt

  Pilnīgs stils. Izstrādāts autovadītājiem, kuri dzīvo, lai sastaptos ar nākamo piedzīvojumu – jaunā Kia XCeed krosovera stils un rotaļīgā personība Jums sniedz jaunu iepriecinājumu, lai brauktu tā, kā Jūs nekad agrāk nespējāt iedomāties.

 • Palielināt

  Kia XCeed priekšdaļas dizains, kas ir ieguvis pilnīgi jaunu izskatu, iemieso unikālu Z formas priekšējo lukturu dizainu un ledus kubiņa formas LED lukturi mazliet šķautņainākā formā, ko papildina satriecošie miglas lukturi sānos. 

 • Palielināt

  Atšķirīgs piesitiens katrā dizaina detaļā: Sniedzot mazliet papildu slaiduma un sportiskās klases, pamanāmais SUV priekšējā režģa uzlikas stils piešķir attālināti atlētisku eleganci, par ko nav nepieciešams skaļi runāt.

 • Palielināt

  Jo tuvāk pienākat priekšdaļas dizaina jaunajai un drosmīgajai formai, jo aizraujošāka tā kļūst. Detaļas ietver horizontālo gaisa lāpstiņas formu, kas nodrošina lielāku gaisa pieplūdi no apakšas. Un izsmalcinātu satīna hromētu apakšējo aizsargplāksni, kas papildina izvirzīto un pašpārliecināto režģi.

 • Palielināt

  Izstrādāti, lai piesaistītu uzmanību, šie diski ideāli pieguļ Kia XCeed satriecošajām SUV tipa riteņu arkām un ar pieticību nemaz neizceļas, pilnībā norādot, ka šis ir drosmīgs krosovers, kuram ir savas atšķirības. 

 • Palielināt

  Progresīva domāšana pat aizmugurē. XCeed uzmanību piesaistošais dizains ar sportiskajiem neliela leņķa izmēriem un atšķirīgu aizmugurējo bamperi liks Jūsu sirdij pukstēt straujāk, tiklīdz to ieraudzīsiet.

 • Palielināt

  Akcentējot skaidri horizontālās līnijas, kas virzās pāri aizmugurējām durvīm, šīm jaunizveidotajām aizmugurējām gaismām tiek dota jauda un pārliecība - kā arī plāns, ļoti tehnisks LED gaismas signāls, kas, skatoties no noteiktiem leņķiem, šķietami virzās uz priekšu Kia XCeed plecos.

 • Palielināt

  Vērotāja acīs ir redzams prieks – un Kia XCeed ikoniskais aizmugures daļas stils neliek vilties. Dubultais izpūtējs piešķir iepriecinājuma sajūtu, kas attiecināma uz visu aizmugurējās daļas dizaina DNS un sagatavo Jūs aizraujošam braucienam.

 • Palielināt

  Atbalsojot riteņa arku, sānu sliekšņu apšuvumu un aizmugurējā bampera metāliskos aizsargus, sudraba krāsas jumta reliņus nav iespējams ignorēt – tie piešķir Kia XCeed skarbāku SUV stila akcentu. Jums atliek tikai piespiest piedzīvojumu slēdzi un ļaut Kia XCeed izvingrināt muskuļus.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

XCEED SALONS

XCEED SALONS
 • Palielināt

  Iesēdieties un sajūtiet prieku. Kia XCeed high-tech stila autovadītāja kabīne apvieno pārmodernu un negodbijīgu stilu ar bezkompromisa izsmalcinātību, ietilpību un daudzpusīgumu. Ērtāk iziet no savas komforta zonas nav iespējams.

 • Palielināt

  Uz nākamo galamērķi vai piedzīvojumu vienmēr dodieties pa taisnāko ceļu – izmantojot viengabala 10,25” skārienjūtīgo ekrānu ar navigāciju – modernu funkciju komplektu, kas izstrādātas, lai uzlabotu Jūsu vispārīgos braukšanas iespaidus.

 • Palielināt

  Paplašina stila un būtības robežas: Kad esat pie stūres, pilnībā digitālais autovadītāja instrumentu panelis sniedz informāciju ar skaidrāku attēlu nekā jebkad – pateicoties tā lielajam augstas izšķirtspējas 1920x720 pikseļu displejam.

 • Palielināt

  Vēl mazliet jautrības un aizrautības, uz ko tiekties: Izsmalcināti sēdekļi ar jaunu iespēju tikt pie dzeltenām šuvēm un vienreizēju šūnu rakstu. To papildina dzelteni instrumentu paneļa akcenti un dzeltens durvju tapsējums.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

SAVIENOJAMĪBA

 • Palielināt

  Ar astoņiem skaļruņiem, kas ideāli pielāgoti tieši Kia XCeed autovadītāja kabīnei, lai sniegtu skaidru, strukturētu skaņu, JBL Premium skaņas sistēma ir aprīkota ar modernizēto Clari-FiTM mūzikas atjaunošanas tehnoloģiju, lai iegūtu augstas izšķirtspējas skaņu.

 • Palielināt

  Izbaudiet ērtu bezvadu uzlādi – vienkārši braucot novietojot savu savietojamo viedtālruni uz viduskonsoles uzlādes ierīces. Tā Jums pat signalizē, ja ierīce ir atstāta uz uzlādes ierīces, kad kāpjat laukā no sava Kia XCeed.

 • Palielināt

  Izbaudiet piekļuvi sava tālruņa lietotnēm un funkcijām, izmantojot automobiļa informācijas un izklaides sistēmu – tajā skaitā navigāciju, ar balsi vadāmus brīvroku zvanus un īsziņu sūtīšanu, mūzikas straumēšanu un ne tikai.

 • Palielināt

  Vienmēr informēts reālā laikā: Šis viengabala displejs ietver digitālās ciparnīcas ar ļoti skaidru attēlu, kur ir redzams automobiļa kustības ātrums un motora apgriezienu skaits. Tam klāt vēl soli pa solim navigācijas norādes, audio informācija, tālruņa zvani un kontaktpersonas, sīkāka informācija par braucienu, ar automobiļa diagnostiku saistīti brīdinājumi un iznirstošie paziņojumi.

 • Palielināt

  Piekraujiet savu 426 litru bagāžas nodalījumu bez problēmām, tā atvēršanai neizmantojot rokas. Bagāžas nodalījuma durvis automātiski atveras, tiklīdz tuvumā uztver Jūsu viedo atslēgu – tādējādi varat ievietot bagāžas nodalījumā savu bagāžu vai pirkumus, nemeklējot atslēgas un nebalansējot uz vienas kājas.

 • Palielināt

  Komforts visu gadu, lai kāds ārā būtu laiks: Aukstās dienās priekšējos un aizmugurējos sēdekļus var apsildīt. Bet karstās vasaras dienās priekšējos ādas sēdekļus var arī ventilēt, lai sniegtu vēsumu.

 • Palielināt

  Izstrādāta, lai paceltu Jūsu braukšanas prieku nākamajā līmenī. Funkcija Braukšanas režīma izvēle paaugstina braukšanas dinamiku, no tukšgaitas nodrošinot uzlabotu droseles reakciju un paātrinājumu, kā arī optimizējot stūrēšanas efektivitāti.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

FUNKCIJAS

FUNKCIJAS
 • Palielināt

  Brauciet pa ceļu vienmērīgi un droši – izmantojot šo inteliģento sistēmu, kas regulē Jūsu ātrumu un distanci līdz priekšā braucošajam automobilim, sniedzot Jums atbalstu, automātiski nodrošinot paātrinājumu un bremzējot.

 • Palielināt

  Šajā BCW sistēmā tiek izmantoti sensori, kas uzrauga automobiļa sānus un aizmugurējo daļu un ar vizuāliem brīdinājumiem informē Jūs par transporta līdzekļiem aklajā punktā, padarot joslu maiņu vieglāku un drošāku.

 • Palielināt

  Šī LKA tehnoloģija brīdina Jūs, ja kādreiz nejauši sākat virzīties laukā no savas joslas, nerādot pagrieziena signālus, un palīdz iestūrēt atpakaļ sākotnējā pozīcijā.

 • Palielināt

  Šī sistēma uzrauga braukšanas paradumus un nosaka, vai jūs nezaudējat koncentrēšanos pie stūres. Ja parādās noguruma vai neuzmanības pazīmes, tā dod skaņas signālu un parāda brīdinājuma simbolu mudinot jūs atpūsties.

 • Palielināt

  FCA sistēma spēj pamanīt potenciālus sadursmes draudus ar citu transportlīdzekli, gājēju vai šķērsli, brīdina Jūs un pat aktivizē bremzes ar maksimālu spēku, lai apturētu automobili vai līdz minimumam samazinātu kaitējumu.

 • Palielināt

  Lai vienmēr būtu pilns attēls, atpakaļgaitā iebraucot stāvvietā – izmantojot atpakaļskata funkciju un dinamiskās vadlīnijas uz multimediju sistēmas ekrāna, lai palīdzētu iebraukt paredzētajā vietā.

 • Palielināt

  Šī sistēma ir milzu solis uz priekšu pusautomātiskas braukšanas virzienā. Tā kontrolē paātrinājumu, bremzēšanu un stūrēšanu atkarībā no priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem – padarot braukšanu sastrēgumos vieglāku un drošāku.

 • Palielināt

  Sāciet ieraudzīt viedāk: Tālo gaismu palīgsistēma automātiski pielāgo Jūsu priekšējo gaismu diapazonu atbilstoši citiem automobiļiem un ceļa apstākļiem, nodrošinot Jums vislabāko iespējamo redzamību, lai braukšana naktī būtu drošāka.

 • Palielināt

  Ik reizi, kad atpakaļgaitā braucat laukā no stāvvietas vai piebraucamā ceļa, ar radaru aprīkotā perpendikulārās satiksmes sadursmes brīdinājuma sistēma brīdinās Jūs par potenciālu satiksmes plūsmu, kas var šķērsot Jūsu kustības trajektoriju.

 • Palielināt

  Šī sistēma auto novietošanu padara vieglāku nekā jebkad. Tajā tiek izmantoti priekšējie, sānu un aizmugurējie sensori, lai palīdzētu Jums novietot auto paralēli brauktuvei, ieslīpi vai perpendikulāri pret to. Viss, kas Jums jādara – jāstrādā ar bremžu un gāzes pedāli un jāpārslēdz pārnesumi.

 • Palielināt

  Izmantojot ISLW, pastāvīgi ievērot ātruma ierobežojumus ir vieglāk nekā jebkad. Tajā tiek izmantota iebūvēta kamera, kas Jūsu vietā nolasa ceļazīmes un skaidri attēlo informāciju uz navigācijas ekrāna un informācijas panelī.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

7 GADU GARANTIJA

 • KIA 7 GADU GARANTIJAS SOLĪJUMS 

  Katrs Kia XCeed īpašnieks saņem mūsu vienreizējo garantiju, kas jaunam auto tiek dota uz 7 gadiem vai līdz 150 000 km nobraukumam (līdz 3 gadiem bez nobraukuma ierobežojuma; no 4 gadiem līdz 150 000 km). Garantiju var nodot tālāk nākamajiem automobiļa īpašniekiem, un tā garantē lielisku tālākpārdošanas vērtību.

APKOPES INTERVĀLI

B (1,4 T-GDI, 1,6 T-GDI)

15 000 KМ/ 12 MĒNEŠI

D

30 000 KМ/ 24 MĒNEŠI

 

VIRSBŪVE Dzinējs KOMPLEKTĀCIJA Pārnesumu kārba CO₂ izmeši Vidējais degvielas patēriņš Cena
4x21,0 T-GDI 120 ZSLX PlusManuālā1305,719 990
4x21,4 T-GDI, 140 ZSLX PlusManuālā1426,220 690
4x21,4 T-GDI, 140 ZS 7DCTLX Plus7DCT130-1355,922 190
4x21,0 T-GDI 120 ZSEXManuālā1305,722 790
4x21,4 T-GDI, 140 ZSEXManuālā1426,223 490
4x21,4 T-GDI, 140 ZS 7DCTEX7DCT130-1355,924 990
4x21,6 T-GDI, 204 ZS 7DCTEX7DCT143-1486,2-6,526 690
4x21,6 CRDi, 136 ZS 7DCTEX7DCT117-1224,4-4,626 990
4x21,4 T-GDI, 140 ZS 7DCTEX Comfort Pack7DCT130-1355,927 690
4x21,6 T-GDI, 204 ZS 7DCTEX Comfort Pack7DCT143-1486,2-6,529 390
4x21,6 CRDi, 136 ZS 7DCTEX Comfort Pack7DCT117-1224,4-4,629 690
4x21,4 T-GDI, 140 ZS 7DCTTX7DCT130-1355,930 290
4x21,6 T-GDI, 204 ZS 7DCTTX7DCT143-1486,2-6,531 990
4x21,6 CRDi, 136 ZS 7DCTTX7DCT117-1224,4-4,632 290

IZMĒRI