DIZAINS
 • AUTO KĀ KAISLĪBA Palielināt
  AUTO KĀ KAISLĪBA

  Jaunais Kia Stinger mīt dziļi sirdīs visiem īsteniem motoru entuziastiem. Katra tā līnija ir kā atsauce uz klasisko Gran Turismo garu – sākot ar zemo motora pārsegu un salonu un beidzot ar muskuļoto stāju. Satriecošais 5 durvju fāstbeka dizains rada nepārprotamu sānskatu – un tas ir tikai sākums tā elpu aizraujošajam sniegumam.

 • PĀRSTEIDZOŠS DIZAINS Palielināt
  PĀRSTEIDZOŠS DIZAINS

  Satriecošā dizaina pamatā ir pareizas proporcijas un balanss. Jaunajā Kia Stinger tas tiek ideāli panākts ar garu motora pārsegu un īsu priekšējo pārkari, garu garenbāzi un zemu salonu. Plašās plecu līnijas saplūst, veidojot spēcīgu aizmuguri, kura beidzas ar spīdīgu melnu aizmugures difuzoru uzlabotai aerodinamikai.

 • VALDZINOŠS SALONS (MY21) Palielināt
  VALDZINOŠS SALONS (MY21)

  Jaunā Kia Stinger salons ir minimālisma stilā, bet vienlaikus ekskluzīvs – tā konstruktori smēlušies iedvesmu no sportiskā Gran Turismo stila un aeronautikas. Pārsteidzošais interjers ir aprīkots ar riņķveida lidaparātu stila ventilācijas atverēm, mērinstrumentiem ar metāla un satīna hroma apdari. Zemais autovadītāja sēdeklis ir apveltīts ar izsmalcinātām detaļām – augstas kvalitātes materiālu, modernu apdari un kontrastējošu šuvumu.

Iepriekš Tālāk

SNIEGUMS
 • GARANTĒTS IEPRIECINĀJUMS Palielināt
  GARANTĒTS IEPRIECINĀJUMS

  Jaunais Kia Stinger, kas ir ļoti atsaucīgs un konstruēts tā, lai nodrošinātu augstu sniegumu, ļaus patiesi izjust ceļu. Elektroniski kontrolētā piekare (ECS) nodrošina maksimālu komfortu un drošību, pateicoties vairākiem sensoriem, kas novērtē braukšanas parametrus. Izmantojiet braukšanas režīma izvēli (DMS), lai pielāgotu braukšanas īpašības savām vēlmēm un braukšanas apstākļiem.

 • LIELISKA UZTICAMĪBA UN KONTROLE Palielināt
  LIELISKA UZTICAMĪBA UN KONTROLE

  Ceļš ir negaidītu pārsteigumu pilns. Ar jaunā Kia Stinger visu četru riteņu piedziņu (AWD) jūs būsiet gatavs jebkuram izaicinājumam, kas gaida aiz līkuma. Sistēma izmanto dinamisku griezes momenta vektoru kontroli, lai nodrošinātu vilci un stabilitāti. Tādēļ gan jūs, gan jūsu pasažieri būsiet drošībā, lai kāds būtu ceļa segums vai laika apstākļi.

 • LIECIET SIRDIJ AUĻOT Palielināt
  LIECIET SIRDIJ AUĻOT

  Esiet gatavs paātrinātam pulsam neatkarīgi no tā, kāds gareniski uzstādīts dzinējs ar turbokompresoru atrodas zem motora pārsega: 2,2 CRDI (200 ZS), 2,0 T-GDI (255 ZS) vai 3,3 V6 T-GDI (370 ZS). 8 pakāpju automātiskā transmisija nodrošina ātru, nemanāmu pārnesumu pārslēgšanu. Pateicoties lieliskam ieskrējienam un kruīzam lielā ātrumā, jūs gaida elpu aizraujoši mirkļi.

Iepriekš Tālāk

KOMFORTS
 • PLAŠUMS Palielināt
  PLAŠUMS

  Garā garenbāze sniedz skaidri redzamu priekšrocību: plašu salonu. Lai relaksētos un izbaudītu braucienu, viesmīlīgajā un plašajā salonā pietiks vietas gan jums, gan četriem pasažieriem. Ietilpīgais bagāžnieks nodrošina 406 l lielu kravas telpu. Ja nepieciešama vieta garākiem priekšmetiem vai papildu kravai, vienkārši nolokiet aizmugurējos sēdekļus ar atzveltnes sadalījumu 60:40.

 • PAAUGSTINĀTS KOMFORTS Palielināt
  PAAUGSTINĀTS KOMFORTS

  Jūsu komforts ir mūsu prioritāte. Tieši tāpēc jaunais Stinger ir izstrādāts, lai piedāvātu optimālu autovadīšanas pozīciju. Gūstiet labumu no pievilcīgā elektriski regulējamā vadītāja sēdekļa ar sportisko uzbūvi un augsta līmeņa sānu balsta aprīkojumu. Visi pasažieri, sēžot apsildāmos un ventilējamos sēdekļos, jutīsies patīkami un ērti.

 • VIEDAS ELEKTRISKAS BAGĀŽAS NODALĪJUMA DURVIS Palielināt
  VIEDAS ELEKTRISKAS BAGĀŽAS NODALĪJUMA DURVIS

  Aizņemtas rokas? Piepildiet fāstbeku bez grūtībām, pateicoties viedajām elektriskajām bagāžas nodalījuma durvīm. Glabājiet atslēgu kabatā vai somā, un bagāžnieka durvis atvērsies automātiski, jums atrodoties Kia Stinger aizmugurē.

Iepriekš Tālāk

 • BAGĀTINIET AUTOMOBIĻA VADĪŠANAS PIEREDZI Palielināt
  BAGĀTINIET AUTOMOBIĻA VADĪŠANAS PIEREDZI

  Sēžot vadītāja sēdeklī, jums būs pieeja svarīgākajai informācijai – to nodrošina uzraudzības klasteris instrumentu panelī, kam gar sāniem izvietoti tahometrs un spidometrs. Nenovērsiet skatu no ceļa, pateicoties papildu Head-Up displejam, kurš uz vējstikla projicē svarīgu braukšanas informāciju, piemēram, ātruma ierobežojumus un navigācijas norādījumus.

 • APKĀRTSKATA MONITORS (AVM) Palielināt
  APKĀRTSKATA MONITORS (AVM)

  Intuitīvā apkārtskata monitora (AVM) sistēma ar stāvvietā novietošanas palīgsistēmu ietver četrus platleņķa attēlus no kamerām, kas uzstādītas jaunā Kia Stinger priekšā, aizmugurē un sānos. Rezultāts ir visaptverošs putna lidojuma skats ap automobili, kad novietojat to stāvvietā vai braucat ar ātrumu, kas ir mazāks par 20 km/h.

 • HARMAN KARDON® PREMIUM SKAŅAS SISTĒMA Palielināt
  HARMAN KARDON® PREMIUM SKAŅAS SISTĒMA

  Baudiet pasaules līmeņa skaņas kvalitāti, izvēloties papildu 720 W Harmon Kardon® skaņu sistēmu ar 15 skaļruņiem. Paslēpts zem priekšējiem sēdekļiem: Kia pirmais zemfrekvenču skaļrunis zem sēdekļiem. Clari-Fi™ tehnoloģija uzlabo digitālā audio baudījumu, savukārt jaunākās QuantumLogic™ Surround Sound tehnoloģijas nodrošina autentisku, smalku daudzdimensiju skanējumu.

Iepriekš Tālāk

 • IEPAZĪSTIETIES AR DRIVE WISE Palielināt
  IEPAZĪSTIETIES AR DRIVE WISE

  Mūsu jaunāko papildu palīdzības sistēmu autovadītājam (ADAS) izvēle – Kia DRIVE WiSE tehnoloģijas – ceļu padara drošāku un ērtāku.6 Mazāk stresa un problēmu ļaus jums patiesi izbaudīt braukšanu ar jauno Kia Stinger.

 • VIEDĀ ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE (SCC) Palielināt
  VIEDĀ ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE (SCC)

  Adaptīvā kruīza kontrole (SCC) izmanto radara sensoru, lai uzraudzītu attālumu līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim. Ja priekšā esošais transportlīdzeklis palielina ātrumu, jūsu automobilis paātrina gaitu līdz iestatītajam ātrumam vai ietur kādu no četriem ieprogrammētajiem sekošanas attālumiem. Ja priekšā esošais transportlīdzeklis samazina ātrumu un ieprogrammēto drošas sekošanas attālumu nevar saglabāt, sistēma samazina ātrumu vai apstādina automobili.

 • VADĪTĀJA UZMANĪBAS BRĪDINĀJUMS (DAW) Palielināt
  VADĪTĀJA UZMANĪBAS BRĪDINĀJUMS (DAW)

  Vadītāja uzmanības brīdinājums (DAW) konstatē, kad jūs brauciena laikā sākat zaudēt koncentrēšanās spējas, sekojot transportlīdzekļa un vadītāja uzvedībai. Ja ir pienācis laiks pārtraukumam, sistēma izdod skaņas signālu un parāda brīdinājuma simbolu uz instrumentu paneļa.

 • PRIEKŠĒJĀS SADURSMES NOVĒRŠANAS PALĪGSISTĒMA (FCA) Palielināt
  PRIEKŠĒJĀS SADURSMES NOVĒRŠANAS PALĪGSISTĒMA (FCA)

  Priekšējās sadursmes novēršanas palīgsistēma (FCA) izmanto kameras un radara iegūtos datus, lai konstatētu transportlīdzekļus un gājējus jaunā Kia Stinger ceļā, un, ja nepieciešams, rīkojas, lai palīdzētu mazināt iespējamu sadursmi. Ja sistēma konstatē sadursmes risku, tā brīdina vadītāju un var pat automātiski izmantot bremzes, lai mazinātu bojājumus.

 • JOSLAS IETURĒŠANAS PALĪGSISTĒMA (LKA) Palielināt
  JOSLAS IETURĒŠANAS PALĪGSISTĒMA (LKA)

  Ja jūsu jaunais Kia Stinger sāk novirzīties no braukšanas joslas, joslas ieturēšanas palīgsistēma (LKA) brīdina ar skaņas un vizuāliem signāliem. Ja nepieciešams, tā ievirzīs jūs atpakaļ sākotnējā pozīcijā.

 • INTELIĢENTAIS ĀTRUMA IEROBEŽOJUMA BRĪDINĀJUMS (ISLW) Palielināt
  INTELIĢENTAIS ĀTRUMA IEROBEŽOJUMA BRĪDINĀJUMS (ISLW)

  Inteliģentais ātruma ierobežojuma brīdinājums (ISLW) palīdz noturēt automobili atļautā ātruma robežās. Izmantojot kameru uz vējstikla, tas nolasa ātruma un apdzīšanas ierobežojumus un šo informāciju skaidri parāda navigācijas ekrānā un klasterī.

 • TĀLĀS GAISMAS LUKTURU PALĪGSISTĒMA (HBA) Palielināt
  TĀLĀS GAISMAS LUKTURU PALĪGSISTĒMA (HBA)

  Braucot ar ieslēgtiem tālās gaismas lukturiem, tālās gaismas lukturu palīgsistēma (HBA) konstatē tuvojošos transportlīdzekļus un automātiski samazina lukturu spožumu. Šādā veidā jūs izvairīsieties no pretimbraucēju apžilbināšanas, nemaz par to nedomājot.

Iepriekš Tālāk

Dzinējs KOMPLEKTĀCIJA Pārnesumu kārba Vidējais degvielas patēriņš CO₂ izmeši Cena
3,3 T-GDI 366 ZS 4WDGTAutomātiskā52 990

3,3 T-GDI
10 000 KM / 12 MĒNEŠI

 

Dimension image
Dimension image

Disku izmēri Riepu ražotājs Riepu izmērs Klase dry Klase wet Klase Rezultāts
17 Bridgestone 225/50R17 E B https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/onebar.png 68
18 Continental 225/45R18 C C https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/threebars.png 72
19 Continental 225/40R19 C C https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/threebars.png 72
19 Continental 255/35R19 C C https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/threebars.png 72

Clari Fi™ tehnoloģija

Harmon Kardon® skaņas sistēma pieejama komplektā ar Clari Fi™ tehnoloģiju. Digitāla informācija tiek zaudēta, failus saspiežot MP3 datu formātā. Clari Fi™ tehnoloģija palīdz izlabot zaudētus augstus/zemus mūzikas toņus un uzlabo mūzikas kvalitātes līmeni.


DRIVE WiSE tehnoloģijas

DRIVE WiSE tehnoloģijas ir palīgsistēmas un neatbrīvo autovadītāju no atbildības par drošu transportlīdzekļa ekspluatāciju jebkurā laikā. Autovadītājam(-ai) braukšanas laikā jāpielāgo uzvedība savām braukšanas spējām, juridiskajām prasībām un vispārējiem ceļa un satiksmes apstākļiem. DRIVE WiSE tehnoloģijas nav paredzētas automobiļa autonomai braukšanai. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, pārskatiet īpašnieka rokasgrāmatu.


Priekšējās sadursmes novēršanas palīgsistēma (FCA)

Priekšējās sadursmes novēršanas palīgsistēma (FCA) ir palīgsistēma un neatbrīvo autovadītāju no atbildības par drošu transportlīdzekļa ekspluatāciju jebkurā laikā. Autovadītājam(-ai) braukšanas laikā jāpielāgo uzvedība savām braukšanas spējām, juridiskajām prasībām un vispārējiem ceļa un satiksmes apstākļiem. FCA tehnoloģijas nav paredzētas automobiļa autonomai braukšanai. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, pārskatiet īpašnieka rokasgrāmatu.


Kia 7 gadu / 150 000 km nobraukuma garantija jaunajiem automobiļiem

Spēkā visās ES dalībvalstīs (arī Norvēģijā, Šveicē, Islandē un Gibraltārā) saskaņā ar vietējiem noteikumiem un nosacījumiem.


Kartes atjauninājumi uz 7 gadiem

Kā daļa no mūsu plašā kvalitātes solījuma, katrs jaunais Kia transportlīdzeklis, kas rūpnīcā tiek aprīkots ar navigācijas ierīci, ir tiesīgs iegūt karšu ikgadējos atjauninājumus 7 reizes bez maksas. Unikāls piedāvājums, ar kuru tiek nodrošināta pastāvīga navigācijas sistēmas atjaunināšana.
Šī programma attiecas tikai uz jauniem Kia automobiļiem ar rūpnīcā uzstādītām navigācijas ierīcēm un neietekmē tās garantijas. Navigācijas karšu atjauninājumi Baltijas valstīs pārdotiem Kia automobiļiem ir bez maksas. Lūdzu, jautājiet sīkāku informāciju pie tuvākā Kia dīlera. Kia neatbild par HERE sniegto karšu kvalitāti.