PICANTO

DIZAINS
 • UZMANĪBU PIESAISTOŠS EKSTERJERS Palielināt
  UZMANĪBU PIESAISTOŠS EKSTERJERS

  Pilsētas ielas ir ideāls rotaļlaukums jaunajam Kia Picanto. Automobiļa jauneklīgā daba lieliski atspoguļojas tā modernajās kontūrās, izteiksmīgajā priekšpusē un kombinētajos aizmugures lukturos. Pietiek tikai uz to paskatīties, lai rastos vēlme tajā iesēsties un doties turp, kur dzīves līkloči jūs vedīs.

 • IZTEIKSMĪGI PRIEKŠĒJIE LUKTURI Palielināt
  IZTEIKSMĪGI PRIEKŠĒJIE LUKTURI

  Jaunais un aizraujošais Kia Picanto ir gatavs izgaismot ceļu. Augsto tehnoloģiju bi-projekcijas priekšējās gaismas ar LED dienas gaitas lukturiem un aizmugurējiem gabarītgaismas lukturiem padara automobili ļoti harismātisku un piešķir tam raksturu. Turklāt automobiļa spoguļus rotā LED sānu virzienrādītāji. Galu galā jūs taču vēlaties izrādīt savas formas.

 • AUGSTVĒRTĪGS INTERJERS Palielināt
  AUGSTVĒRTĪGS INTERJERS

  Pateicoties neskaitāmiem stilīgiem elementiem jaunais Picanto ir radīts, lai izpatiktu. Atklājiet ietilpīgo salonu un tā galveno elementu ― inteliģenti izstrādāto mērinstrumentu paneli ar satīna hroma apdari. Pievērsiet uzmanību arī krāsainajiem elementiem un slaidajām, vertikālajām ventilācijas atverēm. Vai dzīve nav lieliska?

 • PIELĀGOJIET TO SEV Palielināt
  PIELĀGOJIET TO SEV

  Patīk izsmalcināti elementi? Esat sportiskā stila piekritējs? Pielāgojiet jaunā Picanto salona izskatu, izvēloties savu mīļāko interjera krāsu komplektu. Iepazīstieties ar piedāvāto krāsu (melna, brūna, tumši zila, sarkana vai laima zaļa) un materiālu (audums vai mākslīgā āda) izvēles iespējām, lai atrastu savām vēlmēm visatbilstošāko.

Iepriekš Tālāk

GUDRS UN KOMFORTABLS
 • SAVĀ KLASĒ IETILPĪGĀKAIS BAGĀŽNIEKS Palielināt
  SAVĀ KLASĒ IETILPĪGĀKAIS BAGĀŽNIEKS

  Jaunais Kia Picanto jums piedāvā iespēju daudzveidību. Sākot ar elastīgo un daudzpusīgo savā automobiļu klasē ietilpīgāko bagāžnieku, kura maksimālais tilpums ir 225 litri. Optimāli izmantojiet divu līmeņu bagāžas paliktņa potenciālu, lai bez problēmām pārvadātu garus priekšmetus. Pateicoties 60:40 dalītiem aizmugurējiem sēdekļiem, kurus iespējams nolocīt ar vienu pieskārienu, jums vairs nav jāizvēlas starp draugiem vai lietām.

 • KOMFORTS IKVIENĀ ELEMENTĀ Palielināt
  KOMFORTS IKVIENĀ ELEMENTĀ

  Skatoties no ārpuses, jaunais Picanto izskatās ļoti kompakts, taču tā iekšpusē vietas netrūkst. Tas tomēr ir viens no ietilpīgākajiem automobiļiem šajā segmentā. Tajā jums ir pieejamas piecas sēdvietas, lai kopā ar saviem draugiem varētu doties nākamajā pilsētas piedzīvojumā. Turklāt tajā ir pieejami komfortabli papildelementi, kas ļaus jums justies kā mājās, piemēram, augstas kvalitātes mākslīgās ādas sēdekļi un regulējams autovadītāja roku balsts.

 • MODERNA ATPAKAĻSKATA KAMERA Palielināt
  MODERNA ATPAKAĻSKATA KAMERA

  Jaunais Kia Picanto ļauj jums pārliecinoši un vienkārši veikt manevrus atpakaļgaitā. Iebūvētā ūdensizturīgā atpakaļskata kamera automašīnas skārienekrānā parāda dinamiskas vadošās līnijas, kas pārvietojas atbilstoši tam, kā jūs pagriežat stūri. Tā ļaus jums labāk redzēt braukšanas virzienu, pārvietojoties atpakaļgaitā.

 • DAUDZ SLĒPTO TALANTU Palielināt
  DAUDZ SLĒPTO TALANTU

  Jaunais Kia Picanto ir izstrādāts, lai atvieglotu jūsu dzīvi. Glabājiet viedatslēgu pie sevis, un mašīnas atslēgšanai un aizslēgšanai jums vairs nebūs nepieciešama atslēga. Turklāt automašīnu varēsiet iedarbināt ar vienu pogas pieskārienu. Pirms došanās uz svarīgu tikšanos pārliecinieties, ka izskatāties labi, ieskatoties izgaismotajā saulessarga spogulī. Jūs varat droši novietot savu rīta kafiju vai smūtiju salokāmajā, vietu ekonomējošajā, krūžu turētājā.

Iepriekš Tālāk

 • 7 COLLU SKĀRIENJŪTĪGS EKRĀNS Palielināt
  7 COLLU SKĀRIENJŪTĪGS EKRĀNS

  Pārvietošanās ikdienā ar jauno Kia Picanto ir pavisam vienkārša. Jo tā salona sirdī ir 7"" skārienjūtīgs ekrāns ar Bluetooth®. Izmantojiet to, lai atrastu ātrāko maršrutu uz izvēlēto galamērķi, klausītos savu mīļāko mūziku un piekļūtu atpakaļskata kamerai. Stilīgā, haizivs spuru atgādinošā, antena palīdz saglabāt skaidru signālu. Līdz ar to, lai gan augsto tehnoloģiju komplekts ir tikai viens, funkciju ir ļoti daudz.

 • GUDRI SAVIENOTS Palielināt
  GUDRI SAVIENOTS

  Jaunais Kia Picanto atbalsta Android Auto™ un Apple CarPlay™ programmas, ļaujot jums saglabāt sakarus, kamēr jūs koncentrējaties braukšanai. Turpiniet būt informēti, izmantojot Kia Connected Services, ko nodrošina TomTom. Displejā jums būs pieejama informācija par ātruma regulēšanas kamerām, laikapstākļiem, satiksmi un citiem aspektiem. Iebūvētajai navigācijas sistēmai ir arī 7 gadu karšu atjaunināšanas un tiešo datu pakalpojumi.

Iepriekš Tālāk

TEHNOLOĢIJAS UN DROŠĪBA
 • DRIVE WiSE Palielināt
  DRIVE WiSE

  Iepazīstieties ar DRIVE WiSE ― jaunākajām modernajām autovadītāja palīdzības tehnoloģijām, kas ir paredzētas drošības uzlabošanai uz ceļa. Kā arī lai padarītu braukšanu baudāmu. Piemēram, jaunajai Kia Picanto ir pieejama autonomā avārijas bremzēšanas sistēma (AEB) ar diviem režīmiem (pilsētas un urbānais). Brīdinot un automātiski veicot bremzēšanu, kad tiek noteikts sadursmes risks, AEB palīdz izvairīties no negadījumiem vai novērst to rašanos.

 • KRUĪZA KONTROLE AR ĀTRUMA IEROBEŽOTĀJU Palielināt
  KRUĪZA KONTROLE AR ĀTRUMA IEROBEŽOTĀJU

  Viens no aspektiem, kas jauno Kia Picanto padara neatkārtojamu, ir tā augstvērtīgās funkcijas, piemēram, automātiskā kruīza kontrole ar ātruma ierobežotāju. Izmantojiet jūsu rīcībā esošās pogas, lai iestatītu vēlamo ātrumu, un tad ļaujiet automobilim uzturēt tempu. Ātruma ierobežotāja funkcija brīdina jūs, ja pārsniedzat iepriekš iestatīto maksimālo ātrumu.

 • PASĪVĀ DROŠĪBA Palielināt
  PASĪVĀ DROŠĪBA

  Ar neskaitāmajām pasīvajām drošības funkcijām, kas jums ir pieejamas nepieciešamības gadījumā, jaunais Kia Picanto rūpējas par jūsu drošību. Standarta aprīkojumā ietilpst gan autovadītāja un priekšējā pasažiera drošības gaisa spilveni, gan divi priekšējie sānu drošības gaisa spilveni un aizkarveida sānu drošības spilveni. Augšpusē pieejams arī autovadītāja ceļgalu drošības gaisa spilvens. Taču primāro aizsardzību nodrošina īpaši izturīgā un spēcīgā automobiļa virsbūve.

 • AKTĪVĀ DROŠĪBA Palielināt
  AKTĪVĀ DROŠĪBA

  Jaunā Kia Picanto aktīvās drošības funkcijas palīdz jums izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem. ABS līdz minimumam samazina apstāšanās ceļa garumu, vienlaicīgi maksimāli palielinot bremzēšanas jaudu. Elektroniskā stabilitātes kontrole (ESC) nodrošina optimālo bremzēšanas veiktspēju un virziena kontroli. Beidzot uzsākt braukšanu kāpumā ir vienkārši, pateicoties palīgsistēmai braukšanas uzsākšanai slīpumā (HAC).

Iepriekš Tālāk

GT-LINE
 • IZCELIET SAVU SPORTISKO PUSI Palielināt
  IZCELIET SAVU SPORTISKO PUSI

  Jaunā Kia Picanto GT modeļu līnija dižojas ar savu stilīgo un sportisko izskatu, kas ir redzams no ikviena leņķa ― priekšpuses, sāniem un aizmugures. Šī īpašā modeļu līnija ir paredzēta tiem, kas nebaidās izcelties. Tiem, kam patīk, ka viņiem tiek pievērsta uzmanība. Izklausās pēc jūsu ideālā sabiedrotā? Izbaudiet to paši.

 • ĶERIETIES VĒRSIM PIE RAGIEM Palielināt
  ĶERIETIES VĒRSIM PIE RAGIEM

  Jaunā Kia Picanto GT modeļu līnijai patīk uzdrošināšanās un drosme. Tādēļ tas nemaz nav pārsteigums, ka šie automobiļi cenšas radīt precedentu. Pirmkārt, ar savu priekšējo režģi un zemākām ventilācijas atverēm, kuras iespējams akcentēt jūsu izvēlētajā krāsā: sarkanā, sudraba vai melnā. Un, otrkārt, ar jūsu izvēlētiem vieglmetāla diskiem: 15 vai 16 collu. Tagad sēdieties tik iekšā.

 • SATRIECOŠS SILUETS Palielināt
  SATRIECOŠS SILUETS

  Ļaujiet, lai jūs apbur jaunā Kia Picanto GT modeļu līnija. Novērtējiet krāsu saspēli, kas izceļ automobiļa sportiskās iezīmes sānos un aizmugurē. Apbrīnojiet spīdīgās ventilācijas atveres. Tagad atkāpieties un izbaudiet dinamiskās līnijas, kas stiepjas no priekšpuses līdz aizmugurei, sasniedzot ikviena sporta automobiļa ideālo noslēguma elementu: dubulto sporta izpūtēju.

Iepriekš Tālāk

 • PARTNERIS, UZ KURU VARAT PAĻAUTIES

  Mūsu unikālā 7 gadu garantija jaunam automobilim sniedz priekšrocības ikvienam Kia Picanto īpašniekam.8 Tieši tik ļoti mēs ticam saviem automobiļiem! Turklāt, pārdodot automobili, jūs varat garantiju nodot jaunajam īpašniekam.

B (1,2MPI)
15 000 KM / 12 MĒNEŠI

 

Dzinējs KOMPLEKTĀCIJA Pārnesumu kārba AKSESUĀRI CO₂ izmeši Vidējais degvielas patēriņš Cena Atlaižu cenas
1,2 MPI, 84 ZSGT Line NaviManuālā1195,214 19013 690
Dimension image
Dimension image