DIZAINS

DIZAINS
 • Palielināt

  Pilsētas ielas ir ideāls rotaļlaukums jaunajam Kia Picanto. Automobiļa jauneklīgā daba lieliski atspoguļojas tā modernajās kontūrās, izteiksmīgajā priekšpusē un kombinētajos aizmugures lukturos. Pietiek tikai uz to paskatīties, lai rastos vēlme tajā iesēsties un doties turp, kur dzīves līkloči jūs vedīs.

 • Palielināt

  Jaunais un aizraujošais Kia Picanto ir gatavs izgaismot ceļu. Augsto tehnoloģiju bi-projekcijas priekšējās gaismas ar LED dienas gaitas lukturiem un aizmugurējiem gabarītgaismas lukturiem padara automobili ļoti harismātisku un piešķir tam raksturu. Turklāt automobiļa spoguļus rotā LED sānu virzienrādītāji. Galu galā jūs taču vēlaties izrādīt savas formas.

 • Palielināt

  Pateicoties neskaitāmiem stilīgiem elementiem jaunais Picanto ir radīts, lai izpatiktu. Atklājiet ietilpīgo salonu un tā galveno elementu ― inteliģenti izstrādāto mērinstrumentu paneli ar satīna hroma apdari. Pievērsiet uzmanību arī krāsainajiem elementiem un slaidajām, vertikālajām ventilācijas atverēm. Vai dzīve nav lieliska?

 • Palielināt

  Patīk izsmalcināti elementi? Esat sportiskā stila piekritējs? Pielāgojiet jaunā Picanto salona izskatu, izvēloties savu mīļāko interjera krāsu komplektu. Iepazīstieties ar piedāvāto krāsu (melna, brūna, tumši zila, sarkana vai laima zaļa) un materiālu (audums vai mākslīgā āda) izvēles iespējām, lai atrastu savām vēlmēm visatbilstošāko.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

GUDRS UN KOMFORTABLS

GUDRS UN KOMFORTABLS
 • Palielināt

  Jaunais Kia Picanto jums piedāvā iespēju daudzveidību. Sākot ar elastīgo un daudzpusīgo savā automobiļu klasē ietilpīgāko bagāžnieku, kura maksimālais tilpums ir 225 litri. Optimāli izmantojiet divu līmeņu bagāžas paliktņa potenciālu, lai bez problēmām pārvadātu garus priekšmetus. Pateicoties 60:40 dalītiem aizmugurējiem sēdekļiem, kurus iespējams nolocīt ar vienu pieskārienu, jums vairs nav jāizvēlas starp draugiem vai lietām.

 • Palielināt

  Skatoties no ārpuses, jaunais Picanto izskatās ļoti kompakts, taču tā iekšpusē vietas netrūkst. Tas tomēr ir viens no ietilpīgākajiem automobiļiem šajā segmentā. Tajā jums ir pieejamas piecas sēdvietas, lai kopā ar saviem draugiem varētu doties nākamajā pilsētas piedzīvojumā. Turklāt tajā ir pieejami komfortabli papildelementi, kas ļaus jums justies kā mājās, piemēram, augstas kvalitātes mākslīgās ādas sēdekļi un regulējams autovadītāja roku balsts.

 • Palielināt

  Jaunais Kia Picanto ļauj jums pārliecinoši un vienkārši veikt manevrus atpakaļgaitā. Iebūvētā ūdensizturīgā atpakaļskata kamera automašīnas skārienekrānā parāda dinamiskas vadošās līnijas, kas pārvietojas atbilstoši tam, kā jūs pagriežat stūri. Tā ļaus jums labāk redzēt braukšanas virzienu, pārvietojoties atpakaļgaitā.

 • Palielināt

  Jaunais Kia Picanto ir izstrādāts, lai atvieglotu jūsu dzīvi. Glabājiet viedatslēgu pie sevis, un mašīnas atslēgšanai un aizslēgšanai jums vairs nebūs nepieciešama atslēga. Turklāt automašīnu varēsiet iedarbināt ar vienu pogas pieskārienu. Pirms došanās uz svarīgu tikšanos pārliecinieties, ka izskatāties labi, ieskatoties izgaismotajā saulessarga spogulī. Jūs varat droši novietot savu rīta kafiju vai smūtiju salokāmajā, vietu ekonomējošajā, krūžu turētājā.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

SAVIENOJAMĪBA

 • Palielināt

  Pārvietošanās ikdienā ar jauno Kia Picanto ir pavisam vienkārša. Jo tā salona sirdī ir 7"" skārienjūtīgs ekrāns ar Bluetooth®. Izmantojiet to, lai atrastu ātrāko maršrutu uz izvēlēto galamērķi, klausītos savu mīļāko mūziku un piekļūtu atpakaļskata kamerai. Stilīgā, haizivs spuru atgādinošā, antena palīdz saglabāt skaidru signālu. Līdz ar to, lai gan augsto tehnoloģiju komplekts ir tikai viens, funkciju ir ļoti daudz.

 • Palielināt

  Jaunais Kia Picanto atbalsta Android Auto™ un Apple CarPlay™ programmas, ļaujot jums saglabāt sakarus, kamēr jūs koncentrējaties braukšanai. Turpiniet būt informēti, izmantojot Kia Connected Services, ko nodrošina TomTom. Displejā jums būs pieejama informācija par ātruma regulēšanas kamerām, laikapstākļiem, satiksmi un citiem aspektiem. Iebūvētajai navigācijas sistēmai ir arī 7 gadu karšu atjaunināšanas un tiešo datu pakalpojumi.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

TEHNOLOĢIJAS UN DROŠĪBA

TEHNOLOĢIJAS UN DROŠĪBA
 • Palielināt

  Iepazīstieties ar DRIVE WiSE ― jaunākajām modernajām autovadītāja palīdzības tehnoloģijām, kas ir paredzētas drošības uzlabošanai uz ceļa. Kā arī lai padarītu braukšanu baudāmu. Piemēram, jaunajai Kia Picanto ir pieejama autonomā avārijas bremzēšanas sistēma (AEB) ar diviem režīmiem (pilsētas un urbānais). Brīdinot un automātiski veicot bremzēšanu, kad tiek noteikts sadursmes risks, AEB palīdz izvairīties no negadījumiem vai novērst to rašanos.

 • Palielināt

  Viens no aspektiem, kas jauno Kia Picanto padara neatkārtojamu, ir tā augstvērtīgās funkcijas, piemēram, automātiskā kruīza kontrole ar ātruma ierobežotāju. Izmantojiet jūsu rīcībā esošās pogas, lai iestatītu vēlamo ātrumu, un tad ļaujiet automobilim uzturēt tempu. Ātruma ierobežotāja funkcija brīdina jūs, ja pārsniedzat iepriekš iestatīto maksimālo ātrumu.

 • Palielināt

  Ar neskaitāmajām pasīvajām drošības funkcijām, kas jums ir pieejamas nepieciešamības gadījumā, jaunais Kia Picanto rūpējas par jūsu drošību. Standarta aprīkojumā ietilpst gan autovadītāja un priekšējā pasažiera drošības gaisa spilveni, gan divi priekšējie sānu drošības gaisa spilveni un aizkarveida sānu drošības spilveni. Augšpusē pieejams arī autovadītāja ceļgalu drošības gaisa spilvens. Taču primāro aizsardzību nodrošina īpaši izturīgā un spēcīgā automobiļa virsbūve.

 • Palielināt

  Jaunā Kia Picanto aktīvās drošības funkcijas palīdz jums izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem. ABS līdz minimumam samazina apstāšanās ceļa garumu, vienlaicīgi maksimāli palielinot bremzēšanas jaudu. Elektroniskā stabilitātes kontrole (ESC) nodrošina optimālo bremzēšanas veiktspēju un virziena kontroli. Beidzot uzsākt braukšanu kāpumā ir vienkārši, pateicoties palīgsistēmai braukšanas uzsākšanai slīpumā (HAC).

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

GT-LINE

GT-LINE
 • Palielināt

  Jaunā Kia Picanto GT modeļu līnija dižojas ar savu stilīgo un sportisko izskatu, kas ir redzams no ikviena leņķa ― priekšpuses, sāniem un aizmugures. Šī īpašā modeļu līnija ir paredzēta tiem, kas nebaidās izcelties. Tiem, kam patīk, ka viņiem tiek pievērsta uzmanība. Izklausās pēc jūsu ideālā sabiedrotā? Izbaudiet to paši.

 • Palielināt

  Jaunā Kia Picanto GT modeļu līnijai patīk uzdrošināšanās un drosme. Tādēļ tas nemaz nav pārsteigums, ka šie automobiļi cenšas radīt precedentu. Pirmkārt, ar savu priekšējo režģi un zemākām ventilācijas atverēm, kuras iespējams akcentēt jūsu izvēlētajā krāsā: sarkanā, sudraba vai melnā. Un, otrkārt, ar jūsu izvēlētiem vieglmetāla diskiem: 15 vai 16 collu. Tagad sēdieties tik iekšā.

 • Palielināt

  Ļaujiet, lai jūs apbur jaunā Kia Picanto GT modeļu līnija. Novērtējiet krāsu saspēli, kas izceļ automobiļa sportiskās iezīmes sānos un aizmugurē. Apbrīnojiet spīdīgās ventilācijas atveres. Tagad atkāpieties un izbaudiet dinamiskās līnijas, kas stiepjas no priekšpuses līdz aizmugurei, sasniedzot ikviena sporta automobiļa ideālo noslēguma elementu: dubulto sporta izpūtēju.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

KIA 7 GADU GARANTIJA

 • PARTNERIS, UZ KURU VARAT PAĻAUTIES

  Mūsu unikālā 7 gadu garantija jaunam automobilim sniedz priekšrocības ikvienam Kia Picanto īpašniekam.8 Tieši tik ļoti mēs ticam saviem automobiļiem! Turklāt, pārdodot automobili, jūs varat garantiju nodot jaunajam īpašniekam.

APKOPES INTERVĀLI

 
B (1,2MPI)
 
15 000 KM / 12 MĒNEŠI

 

Dzinējs KOMPLEKTĀCIJA Pārnesumu kārba AKSESUĀRI CO₂ izmeši Vidējais degvielas patēriņš Cena Atlaižu cenas
1,2 MPI, 84 ZSEXManuālā1195,211 790
1,2 MPI, 84 ZSGT LineManuālā1195,213 59012 790
1,2 MPI, 84 ZSGT Line NaviManuālā1195,214 19013 390
1,2 MPI, 84 ZS ATGT Line ATAutomātiskā1365,914 09013 290
1,2 MPI, 84 ZS ATGT Line AT NaviAutomātiskā1365,914 69013 890

PICANTO EX KRĀSAS

IZMĒRI